Sheldon, Leonard a Howard sú pred dokončením svojho navádzacieho systému pre armádu. Sheldon si myslí, že by mohol byť ešte menší. Leonard preto vytiahne eso z rukáva, a aby sa Sheldona na chvíľu zbavil, venuje mu voucher na riadenie skutočnej lokomotívy. Medzitým sa ale v laboratóriu zastaví plukovník Williams a Sheldonove výpočty ho zaujmú. Chce mať systém tiež menší. Leonard s Howardom musia preto Sheldona presvedčiť, aby sa zase vrátil. (TV Markíza)

Necrotongue

Žádná změna; i patnáctá epizoda trpěla stejným neduhem jako prakticky každá epizoda desáté sezóny, kterou jsem zatím viděl. Jeden povedený motiv prostě nestačí, protože to množství nezajímavých až otravných záležitostí, které tvoří většinu každého dílu, to dobré hravě přebije a spolehlivě mi pokazí výsledný dojem. / Poučení: Nepodléhej přílišnému nadšení. ()

micle21

Ta pasáž se Sheldonem, jak se ho snažili oklamat a napálit přes jeho pýchu a to jak je dostal bylo naprosto fantastický. Ty kulisy u vlaku byly nechutný a na druhou stranu pasáž s holkama naprosto nezáživná. Jelikož je to ale tak krátké, tak co taky vymejšlet, že? Podle mě pořád nadstandard. A jsem fanoušek Breaking Bad, ale Colonel mě spíš sere :D ()

• Na konci epizody zazní píseň „Rock You Like A Hurricane“ od Scorpions. (Duoscop)