Kamaráti si rozprávajú, čo robili počas vianočných sviatkov. Sheldon a Amy išli za Sheldonovou matkou, aby jej povedali, že spolu bývajú. Mary z toho na Sheldonove prekvapenie mala radosť. Bála sa, že si jej extcentrický syn nikoho nenájde. To sa Sheldona dotkne. Amy sa mu nakoniec zverí, že to jeho matke prezradila už skôr. (TV Markíza)

Hust3r

Fajnový díl po návratu, zas mi to chybělo ten měsíc a jsem za tenhle sitcom rád. Stuart je prostě nejlepší postava. Teda vlastně úplně naopak, ale je hrozná sranda se do něj furt strefovat. To se zadaří vždycky :D ()

Necrotongue

Sváteční epizody různých sitcomů ale i jiných seriálů patří zpravidla k tomu nejlepšímu, co ta která sezóna přináší. U dvanáctého dílu desáté sezóny se ukázalo, že nejde o pravidlo, které by bylo vždy platné, protože tyhle Vánoce byly opravdu zoufalé. Začátek mě přitom vcelku bavil, jenže pak se přestalo dařit už za pobytu v Texasu a všechno ostatní už bylo spíš za trest. Hvězdička z milosti. / Poučení: Před dovolenou si zjisti, kolik hvězdiček má stát, který hodláš navštívit. ()