Sheldon usporiada pre pár známych brunch. Chce tým prekvapiť Amy, pretože vyjadrila želanie pozvať si hostí. Prekvapení sú však práve pozvaní hostia, teda Stuart, Amin kolega Bert a rumunská susedka z druhého poschodia, keď sa dozvedia, že sa jedná o akýsi brunch nanečisto, aby Sheldon zvládol vychytať muchy. Stuart je tým dotknutý najviac, pretože práve teraz sa mu, viac ako inokedy, potvrdilo, že je medzi priateľmi zanedbávaný. Nakoniec si so Sheldonom pripijú a zistia, že majú veľa spoločného a dobre si rozumejú. (TV Markíza)

Necrotongue

Zjišťuji, že je stále těžší napsat komentář/ recenzi, když jsou si jednotlivé díly svou kvalitou či nekvalitou tolik podobné. I tentokrát to vypadalo, že se dočkám dalšího depresivního zážitku, pak se ale ukázalo, že jsem se přece jen občas pobavil, protože se docela vydařila Pennyina autogramiáda a z hrůzy u Sheldona a Amy mě zachraňovala svými intelektuálními záblesky paní Petrescu. / Poučení: Důkladně si schovávej své nejcennější kameny. ()

Loki_Six

"Well, that's not a surprise at all. I mean if I knew you were good at surprises I would have expected the surprise and therefore not have been surprised, but as it is I didn't know, and therefore my surprise should be unsurprising." ()