Láska dokáže vykolejit i méně citlivé jedince, než je Bret. Ten přijde jednoho dne z nákupu sice bez chleba, zato zcela okouzlen dívkou ze Zverimexu. Díky vrozené nesmělosti má problémy ji oslovit a veškeré pokusy končí koupí zlaté rybky. Požádá tedy o pomoc Jemaina, který mu má krýt záda ve stylu leteckých es z filmu Top Gun. Situaci ještě jistí kamarád ze zastavárny a samozvaný znalec žen Dave, a aby toho nebylo dost, svými tipy přispěje i zkušená stalkerka Mel. Murray mezitím řeší chlebíčkovou roztržku s kolegou Gregem. Hudebně epizoda patří Bretovi, který nejprve opěvuje přednosti své vyvolené v písni Na křižovatkách času jsem stál (Rambling Through the Avenues of Time), která odkazuje ke klasickým skladbám Where Do You Go To (My Lovely) Petera Sarstedta a Piano Man Billyho Joela. Posléze se na ni snaží udělat dojem surreálným kusem Jsem cáklej, je to síla (I Told You I Was Freaky), v němž popouští uzdu mírně zvrhlým erotickým představám. Slečnu ze Zverimexu hraje americká herečka a dramatička Halley Feifferová, známá svým účinkováním v seriálech Ošklivka Betty nebo Zákon a pořádek. Z filmů pak jmenujme snímek Oliheň a velryba (2005) Noaha Baumbacha. Krátce se objeví i pouliční lupič John z epizody Přepadení v podání Lennyho Venita (Sopranovi, Ošklivka Betty). (Česká televize)