Třicetiletý Hiroshi Suzuya se během služební cesty dostává do města Moja, kde prožil část dětství. Nostalgické vzpomínky na minulost vystřídá šok, když potká sám sebe jako desetiletého chlapce a zjistí, že se ocitl v roce 1986 ve dvacet let vzdálené minulosti. Setkává se s dalšími cestujícími z letadla - mladým gangsterem Fukawou a nesmělým Usuiem. Společně se snaží záhadě přijít na kloub, a i když neví proč, uvědomí si, že dostali jedinečnou šanci. Pochopit okolnosti, které osudově ovlivnily jejich život a někteří třeba i možnost napravit dávné chyby. Pro Hiroshiho je to především jeho první nešťastná láska. Dokáže najít způsob jak svému mladšímu já pomoci překonat citové trauma, které se nezadržitelně blíží? Nebo dokonce změnit tragický osud Kazumi, sympatické starší dívky ze sousedství? (nash.)

Mkqp

Představte si, že máte možnost vychovávat sami sebe, napravit chyby z minulosti, kterých doteď litujete, pomoci jiným, vidět ty jenž byste už nikdy vidět nemohli, možnost omluvit se a ulevit tím svému svědomí. Čtveřice lidí pocházející z jednoho malého městečka tuto a mnoho jiných možností dostanou. ■ Nevím jak to ti Japonci dělají, ale opět jsem byl přirozeně dojímán. ■ Kono mune ippai no ai wo je psán jako film Romantický, ale nenechte se ošálit. Je to hlavně DRAMA! ()

Dale

V tomto filme je príliš veľa logických dier, ale keby sme ho brali ako fantasy, tak by sa to dalo odpustiť. Čo sa už ale odpustiť nedá, je príliš okaté tlačenie na city divákov, čo ale na skúsenejších divákov asi nezaberie. Toto bola asi prvá ázijská romantická dráma, ktorá zo mňa nevyžmýkala ani jedinú kvapku slzy. A tá stopáž mohla byť kľudne o pol hodinky kratšia. ()

Sysel_CZ

Snímek z japonského podžánru filmů s mysteriózní zápletkou, kterých je tak málo a přitom vždy bývají přinejmenším zajímavé. Tenhle je podle mě skvělý, na pozadí se odehrává životní příběh několika lidí, snímek zavadí i o záležitosti jako je romantika, beznaděj i smysl života... Dá se toho najít dost, záleží na náhledu každého z nás - ale Heartful of love určitě stojí za shlédnutí. ()

Tyckin

Napravování minulosti a poraněných duší cestou zpět v čase za podpory klasiky? Proč ne. Hodně emotivní, klidný a působivý snímek o životě a lásce s pár opravdu silnými momenty - např. housle pod oknem či závěrečný koncert. Vhodně zvolená jemná a ne moc výrazná hudba parádně dokresluje celý pomalý a poetický průběh filmu, který ve vás zanechá opravdu hluboký dojem. P.S. Je k neuvěření, že tenhle snímek se (momentálně) nevejde do japonské top300... ()

muti

ak by ste sa mohli vratit v case a nieco zmenit, co by to bolo? a co ak by ste mohli zmenit zivot aj niekoho ineho? ked boli mladi tak niektorym veciam neorzumeli a dokonca im nebolo povedane vsetko tak ako my mohlo aby boli usetreni od krutej reality. teraz maju moznost zistit ako sa mali veci naozaj... prva cast bola tak na 4, vadilo mi konanie niektorych postav no tam kde by film mohol aj koncit zacina druha polovicka a pribeh sa rozvija dalej co potesi pretoze chceme vidiet co bude dalej. finale bolo skvele, trochu husli, trochu slz, sice tam bolo par zvlastnych veci ale cele to sedelo skvele. neda mi nespomenut scenku z Cyborg Girl, kde sme tiez videli navrat do minulosti a zmenu minulosti, aj ked za inych okolnosti. tymto hlasujem za podobnost filmov :) inac keby som stretol sameho seba tak by som si urcite povedal do coho mam investovat. ked uz tak uz ;) suhlas s: sniper18 ()