Detektiva Chana (Nicholas Tse) čeká velký životní okamžik. Ve chvíli, kdy jeho nastávající v místním klenotnictví vybírá svatební prsteny, je před obchodem přepaden obrněný vůz s penězi. Mohutnou explozi, která loupež provází, dívka nepřežije. Chan od té doby prahne po pomstě, lupiči však zmizeli beze stopy. O šest měsíců později Chan při řešení jiného případu na vrahy své snoubenky narazí. Začíná hongkongská akční podívaná se skutečně adrenalinovou náloží: vzrušující honičky, dynamické přestřelky, vše (včetně humoru) v ideálně namíchaném filmovém koktejlu. Spravedlnost se neobejde bez tvrdých pěstí. Hongkongská akční podívaná s adrenalinovou náloží. Legendy bojových filmů Jackie Chan a Jet Li se pomalu stahují z akční kinematografie, ale mezitím v Hongkongu dospěla nová generace fyzicky zdatných herců. Jejich filmy kombinují reálné fyzické dovednosti aktérů se speciálními efekty pro maximální adrenalinový atak na diváka...
Na tradičně prostinký a schematický příběh jsou navěšeny spektakulární akční sekvence, v nichž herci předvádí dech beroucí kung-fu souboje a krkolomné kaskadérské kousky, které nekřiklavě překračují hranice fyzikálních zákonů. Vznikl tak další famózní důkaz, že centrem bojových filmů i dnes zůstává Hongkong. (oficiálny text distribútora)

sheen

Je vidět, že HK umí stále produkovat kvalitní akční snímky, trojlístek HKské omladiny šlape jako dobře namazaný motor, akční bojové scény, honička autem, přestřelky, výbuchy, celkový dojem je paradní. Jak už to tady někdo srovnával s Flashpoitem, tak ten je opravdu slabší, oproti tomu je Invisible Target akční megabomba. ()

sniper18

Je to dosť dobrý akčný film z Hong Kongskej produkcie. Má veľmi dobrý príbeh o trojici odlišných, ale veľmi schopných policajtov, ktorích rôzne motivácie spojili v boji proti jednej veľmi nebezpečnej zločineckej skupine. Spracovanie je celkom dobré, prvá hodina je veľmi dynamická a skvelo zvládnutá, ale potom sa už tempo filmu spomalí a nájde sa už aj viacero slabších miest, ktoré síce nie sú nudné, ale aj tak mierne znižujú úroveň filmu, aleaj sa to dá chápať, kedže dĺžka tohto filmu je v rámci žánru výrazne nadpriemerná. Akcie je tu dosť a je aj dosť dobrá. Je veľmi rozmanitá, nájdu sa tu súboje so slušnou choreografiou, ale nanešťastie aj väčším množstvom efektov, niekoľko výborných naháňačiek a dobre zvládnuté prestrelky. A celkovo je akcia dobre natočená a plne prehľadná. Najviac sa mi páči všetka akcia z prvej hodiny, ako výborný úvod, súboj pri dodávke alebo veľmi dobré naháňačky, hlavne na streche. Veľkým plusom akčných scén je určite aj veľké množstvo zaujímavých kaskadérskych kúskov. Herecké obsadenie je veľmi dobré, Nicholas Tse, Shawn Yue a Jaycee Chan v hlavných úlohách, ale potešia aj výborní záporáci na čele s Jackym Wu. Ale medzi hlavnými hrdinami chýba nejaká výraznejšia postava, ktorá by svojou charizmou tiahla film dopredu. Réžia a technická stránka sú na dosť dobrej úrovni, ale Benny Chan je vždy zárukou dobrej akčnej zábavy. Síce to nie je taký hit, aké sa točili v Hong Kongu v osemdesiatych rokoch, ale aj tak som nadmieru spokojný. Objektívna kvalita filmu-72%, film sa páči mne na 74%. ()

genetique

Mňam, tak toto mi chutilo. Pekelná akcia, ktorá je veľkoryso porciovaná každou druhou scénou, nechýbajú zbesilé naháňačky na americký štýl, bezbariérové behanie po strechách po francúzsky, či samozrejme lámanie kostí pri ostrých súbojoch po východniarsky. Dlhá minutáž filmu vôbec neublížila, trošku rozpačitý úvod je neskôr korigovaný veľmi sľubným riešením zápletky. Rozuzlenie toho kto sa koho kope bolo spravené veľmi nonšalantne a sympaticky, záver bol trošku stávka na istotu, ale tá neutíchajúca akcia poslednej polhodinky mi ešte doteraz rezonuje v hlave. Samozrejme je tu cítiť istá inšpirácia z iných filmov, ale ako ich kombinácia to nedopadlo vôbec najhoršie. Veľmi dôležitá je ústredná trojica klaďasov, ktorých súhra charakterov sa vydarila naozaj veľmi dobre a samozrejme nechýbali ani účinne charizmatickí záporáci na čele s Jackym Wum. Poprosím repete. 90%. ()

EdaS

Akce je vskutku parádní a je jí hodně, ale to mi jednoduše nestačí. Jakmile hrdinové přestávají skákat jako kamzící po střechách, prohazovat se skleněnými výplněmi všeho druhu a kopat se ze všech možných pozic do hlavy, nastává mučení diváka těmi nejklišovitějšími melodramatickými scénami, které prostě vůbec nefungují (a těžko říct, jestli by s kvalitnějšími herci vůbec fungovat mohly, jak jsou špatně napsané). A ani se mi nechce komentovat pětihvězdičkové nadšení některých hodnotitelů... ()

predators

Za pěkné souboje se přikláním k tomu lepšímu, co se v poslední době v Hong Kongu podařilo "zplodit". Od prvního výbuchu mi bylo jasné, že tady nepůjde jen o pouhé kamzíky skákající a padající ze střech pětipatrové budovy. Všichni maníci se opravdu předvedli, a kdyby zapracovali na mluveném slově, mohlo být ještě lépe. Příběh, točící se kolem pomsty všeho, na co zloduši sáhli, jen těžko někomu zabrnká na city. Ale kdo ví, třeba se příště máme na co těšit?! Zajímavosti: Jaycee Chan svou podobu se svým otcem nezapře. :-) 70% ()

• Benny Chan požadoval, aby nebyli použiti žádní dvojníci, a všechny scény ponechal jen na hercích. (KucC)