Ztracený ostrov

• USA After Dusk They Come (viac)

Skupina přátel přežije ztroskotání lodi a doplave na neprozkoumaný ostrov. Brzy jsou unášeni jeden po druhém členy starobylého kanibalského kmene, na který evoluce již dávno zapomněla. (oficiálny text distribútora)

jefff

Ztracený ostrov mohl být klidně jeden z nejzajímavějších hororových počínu roku. Bohužel celý film je založený pouze na stokrát ohraných postupech a inovace či nový nápad je na bodu mrazu. Masky monster jsou nadruhou stranu velice povedené, herci sice neexcelují, přesto na průměrný horor bohatě stačí. Škoda jen málo propracovaného scénáře a nudné režii, mohla to být totiž slušná řežba:-) ()

helraiser

Tak hned z kraje musím říci, že se jedná opravdu o dost nepovedenej horror, který se snažil něco vytěžit z výbornýho the Descent, ale moc se mu to teda nepovedlo, ale pěkně od začátku. To takhle jedna pětičlená skupinka vyrazila lodí na výlet, ale jelikož měli smůlu tak ztroskotali u jednoho ostrova a aby ty smůly nebylo málo tak ostrov obývají kříženci opic, lidí a kdo ví čeho, kteří rozhodně nejsou vegetariáni. Jo a jsou slepí. Během chviličky tak je z pětičlené skupinky jednočlená a začíná pralesní naháněná. Zní to hrozně? Ono to hrozně nejen zní, ono to hrozný i je. Postavy jsou příšerné, zabití směšná no vlastně žádná, nic z nich prakticky neuvidíme, uvidíme téměř vždy až mrtvolu, gore téměř žádné, atmosféra minimální která nestojí téměř za řeč. Co se týče masek tak ty jsou docela dobré, ale mohli být lepší. Snad jediné co se opravdu povedlo tak je prostředí, příroda je opravdu pěkná, ale kvůli přírodě se na horror nekoukám, to se koukám na dokument. Celkově to vlastně ani nestojí za pozornost, nic nového, viděno již mnohokrát a mnohem lépe natočeno. No prostě další podprůměrnej přírodní skoro slasher, nic novýho pod sluncem. ()

El_Rabbit

Je to docela uchazejici beckova zabava,ktera neurazi. Slusny prvni dve tretiny filmu, dokud nezbyla jen posledni hlavni hrdinka, bych zhodnotil lip, ale potom to dost upadlo... Proc sakra vsichni byli zabiti v par minutach, hodne rychle a bez milosti a s posledni prezivsi si nestvury pul hodiny jen tak hazeli a hrali a nerozervali ji okamzite tak jako ty ostatni? ()

Magoor odpad!

Opravdu šílená slátanina, která má v ději víc děr než cedník! Jsem tolerantní divák a nemám problém přehlédnout nějaké chyby, pokud má film celkově zajímavou myšlenku a nápady. Ale tohle?! Nejlepší na tom byl asi ten několika minutový prolog z minulosti, ten to však nebyl schopný zachránit. Toho co psal scénář, bych nechal bez milosti popravit za prznění filmového odvětví!!! ()

cariada

No opět příklad dobrýho nápadu a špatnýho zpracování. Po 30 minutovém úvodu kdy se vůbec nic neděje jen nechápu proč zase lichý počet 5 lidí jede na výlet jachtou a ztroskotá někde u ostrova. Tak blbou skupinu lidí už jsem dlouho neviděl, všichni jsou rozhádaný, jedna holka to táhne s nákým tlustochem jen proto , že má prachy její bývalý jede s nima (jak pitomý, v životě bych někde nedělal křena), druhý pár taky žádná sláva. A tak se všelijak štěkají. Tohle mohli hodit do úvodních titulků a né tím zapatlat třetinu filmu. Na ostrově se chovají opět hrozně, jenže naštěstí je tam někdo pozoruje a napadne jakýsi neznámý druh lidí či opic, těžko říct. během 20 minut jsou všichni mrtvý až na jednu, která se rázem změní z ustrašený holky na hrdinku a kupodivu jí stvoření nechávají napokoji nebo či přesněji jsou snad slepý, jinak by jí museli rozsápat. Dopadne to přesně tak jak jsem si po 40 minutách myslel ,ale doslova. Hodně nepovedený horor. ()

• Film se měl původně jmenovat The Tribe. (Chatterer)