Ztracený ostrov

• USA After Dusk They Come (viac)

Skupina přátel přežije ztroskotání lodi a doplave na neprozkoumaný ostrov. Brzy jsou unášeni jeden po druhém členy starobylého kanibalského kmene, na který evoluce již dávno zapomněla. (oficiálny text distribútora)

Andersis

Vždy když je v hororu náká technika (mobili, GPS atd..) tak je jasné, že se to prostě posere. Když je ve filmu zbran, nejlépe jedna, tak je jasné, že se z ní vystřílí náboje úplně zbytečně. Toto sou kliše kterým se nevyhnul ani tento filmík. Ale jinak je to celkem dobrá zábava, jasně, je tam několik nelogických kravin a keců, ale nák mi to nevadilo. Takový lehce slabší průměr. ()

Astaroth12

Ten začiatok ma zaujal,lebo to bolo viac než pôsobivé.Potom prišli dosť nesympatické postavy a ešte aj debilne sa chovajúce a dosť ma otravovali.No a herci tiež neukázali nič s hereckého umenia a boli slabý.Celkovo je tento film dosť nezaujímavý aj keď v pár momentoch sa to tvárilo ako predátor.A tie zmutované opice ma viac rozosmiali ako vystrašili,tak ani masky ma nezaujali.Tento film na mňa vplýval veľmi amatérsky.Dávam 1* za pekné prostredie kde sa tento film odohrával. ()

Guzo

Forgotten Once nepřináší do svého žánru naprosto nic nového, řídí se stokrát ohranými zákony hororů, proto veškeré scény předpovídáte půl hodiny dopředu (no dobře, ten úplný závěr mě docela překvapil). Bohužel i hlavní hrdinové nejsou zrovna sympaťáci a ačkoliv ty "namaskované potvory" nevypadají tak špatně, jak jsem čekal, některé jejich chování je minimálně udivující. 3/10 ()

JASON_X

První nepodařená verze pozdějšího The Lost Tribe ze stejného roku. Jak není těžké se na netu dopídit, producentům se tenhle film nelíbil a rozhodli se ho předělat, s jiným režisérem i jinými herci. A udělali dobře, protože na rozdíl od předělávky je tohle původní mozkovýplachové béčko výrazně méně zábavné i záživné, dějově je ještě primitivnější a hloupější (a to je co říct), postavy jsou méně propracované a ani oduševněle sympatická Jewel v hlavní roli tu ptákovinu nespasí, když scénárista i rejža stojí za houby. ()

hladass

Naprostá ztráta času... První půlhodinu se seznamujeme s pěti postavama, které nás absolutně nezajímají (teda až na Jewel Staite, díky níž jsem tomuto "veledílu" dal jeden bod), potom jsou během pár minut všichni, až na Jewel, zabiti a to tak, že nic nevidíme a poslední půlhodinku sledujeme Jewel, jak pobíhá po džungli, hledá nafukovací člun a snaží se vyhýbat zmutovaným opicím, nebo co to je... Prostě zbytečný film... Jo a nechápu, proč je film označovaný jako horor, mě to přišlo spíše jako dobrodružný film... ()

• Film se měl původně jmenovat The Tribe. (Chatterer)