Next je pořad, který vysílá hudební stanice MTV. Náplní pořadu je seznámení mladých lidí. V této show jde o to, že na výběr máme z pětice uchazečů. Postupně s nimi jdeme na předem vymyšlené místo, abychom se seznámili. Pokud se nám nějakým způsobem nelíbí řekneme magické slůvko "NEXT" a přichází další muž(žena) na holení. (Plik)

masw

Díky německé MTV jedna z mých bývalých nej show na MTV. Nejzábavnějši jsou okamžiky, kdy uchazeč ani pořádně nevystoupí z autobusu a už slyší NEXT!, jinak můj nejoblíbenější díl byl s asiatkou, která se převlékla za policistku a uchazečka (tušíte správně ano jsou zde i lesbičky.) musela sehrát divokou jízdu v autě polda vs. zločinec. Nakonec ji asiatka vyhodila za nic moc rychlou honičku a špatné řízení, ta ji naoplátku nadala do blbé asijské krávy. ()

Ompus

Ať žije německá MTV a její otitulkované americké reality show! Alespoň ty drží moji pasivní znalost němčiny trochu nad vodou. Vždycky když jsem přišel ze školy zapínal jsem MTV. Krásně se u seznamovacích pořadů tohoto typu odpočívalo. Rande na které vám MTV pošle pět uchazečů, kteří jsou skryti v autobuse a postupně vystupují a vy je můžete až se znelíbí "nextnout" za dalšího. Uchazeči, co vypadnou, však neodchází s prázdnou, ale za každou minutu, jež s vámi stráví jim přísluší jeden dolar. Nikdo nepřekoná holku, která se po celém dni v autobuse pomočila v restauraci. Pochcat se na MTV to už chce kuráž. ()

giovanni3

Jo někdy jsme se bavil, ale většinou banda blbců a blbek co se chtějí ukázat na MTV... hlavní zdroj zábavy byl, když průměrná holka stojí venku a z busu jen vykoukne namistrovaný ,,blbeček,, a baba řekne NEXT! a chlap to nevydrží začne nadávat a pak zaleze... :) Ale prostě ve finále bída 1z5 ()