Komedie plná omylů, točící se kolem divadelní soutěže studentů na jedné výletní lodi. Najde se zde vše co se v komedii ze studentského prostředí dá najít, soupeření o stipendium všemi prostředky, kurz sexuální abstinence, profesor básnící o drahokramu Srdce faraóna, žárlivý manžel a nevěrná pornohvězda (manželka) a další. Na pozadí těchto událostí se pohybuje vzácný diamant z ruky do ruky. A jistě je nutné zmínit malou lupičku, ehm opičku. (LoneAsh)

KdG

Super komedie, plná bab, hlášek a komických situací. Scény typu vyhulíme opici, nebo kapitánova žena mluví za všechno. ()

casef odpad!

U jedničky jsem se celkem i dobře pobavil, tak jsem čekal, že i druhý díl přinese alespoň trochu vtipnu, bohužel nestalo se. Tohle bylo tragicky nevtipný. Jediný co za něco stálo, byly kozy kapitánovy ženy. ()

CaMMe

Naprosto tupý humor, který bude bavit publikum okolo 15ti let. Ano, našlo se tam i místo kdy jsem se zasmál, ale to je za hodinu a půl zatraceně málo. Film si zaslouží odpad, ale za krásné slečny a za první divadelní hru - "to jsou má ňadra, to je můj hrudník a to jsou její dudy...hopsa hopsa.....skvostně postmoderní" dávám dvě hvězdy - 35%. ()

mikhail

Ja vám neviem...ono to vôbec nebolo až také zlé. Dá sa povedať, že celý film som sa viac menej bavil. I keď skutočná zábava začína až v druhej časti filmu s hraným divadelným predstavením. ()

Pythonator

Opět slabé a opět s kriminální zápletkou. Dějová linie s kapitánovou ženou pornohvězdou je dost dobrá, ale celkově je to ještě slabší než jednička. FInální divadelní představení to trochu zachraňuje a drží to všemi silami alespoň na těch dvou hvězdičkách. ()

soukyd33

To samé jako první díl, ale tentokrát na lodi. Díl je slabší příběhem, ale za to je tu více postav. Ty celý děj doplňují. A je to stále stejný blázinec. Proč se to jmenuje právě takhle, to netuším. Poznámka: Hlášky a scény jsou TOP! Doporučuji. Hvězdiček 4 ()

Dart

ve své zběsilosti a neuspořádání, levných vtípků a tak, musím dám plný počet ...... blbé, až vás to chytí :) ()