Příběh se nám dělí na dvě časové roviny. V jedné detektiv přes úplatky splácí nemocniční účty, aby tam mohla být jeho manželka, která je v kómatu. V druhé rovině je muž, který je zamilovaný do ženy, kterou znásilní. Za pár let ji potkává na ulici a začne s namlouváním, ona se do něj zamiluje, vezme si ho a má s ním dítě, než zjistí ohavnou skutečnost. (balone)

Adrian

Pararelne sa odvíjajúci dvojpríbeh detektíva, citovo sužovaného chorobou manželky a mladíka s desivou minulosťou v kórejsky hýčkanom, žánrovom ukotvení akčného thrilleru s noir prvkami. Pozitívom su hlavne pre daný žáner slušné spracované akčne sekvencie ako i práca s farebným tónovaním obrazu. Ovšem podobne ako pri Paradise Murdered sa aj pri Beautiful Sunday uhádnutím pointy (v prvej tretine pre pozorného diváka jeden dôrazný hint) celkové vyznenie časom silne vytráca do oblastí priemeru. ()

Sysel_CZ

Rozhodl jsem se navýšit na trojku, protože závěr a smysl filmu přecejen trochu zalahodily mému vkusu. Abych teda k tomu řekl víc, většina filmu je jeden z nejchaotičtějších a nejnudnějších thrillerů, kde hlavní hrdina je psychopat s často idiotským výrazem ve tváři, tam to bylo tak na ty dva bodíky; pak přišel předkonec kde jsem to zvedl na čtyři, a pak přišel ten konec, co mě zase nakopl do... meziočí :) ()

bloodvomit

Hmm chtěl jsem dát 4, ale zaslouží si to asi jen 3 :-/ Vyvrcholení příběhu ke konci mi přišlo dost dobrý, ale film má bohužel i dost slabejch momentů, možná sem to neměl kouskovat, nicméně tak to je :-) ()