Skupinka vojáků je povolána, aby výzkumnou laboratoř zbavila krvežíznivých zombie, které se z tamějších lidí staly následkem nepovedeného pokusu. Jeden z vojáků je však kousnut a utíká z areálu. Dostává se do striptýzového klubu, kde se později změní v zombie a zaútočí na jednu z pracovnic. Z té se také stane zombie, jenže na rozdíl od jiných nahnilých "kolegů" je nadále schopná normálně přemýšlet a tak dál vykonává svou prácí. Muže tím dostává do varu, jelikož jako zombie striptérka je mnohem vášnivější a divočejší, avšak je tu jeden problém – a to ten, že jí své zákazníky. (Ssimca)

E.. odpad!

To byla asi ta největší pí**vina, jakou jsem kdy viděla. Jestli jsem něčemu dala "ODPAD", tak to snad budu muset přehodnotit, protože na tenhle film fakt nic nemá... Celou dobu jsem přemejšlela, jestli je to parodie, nebo "opravdickej" film..vážně jsem si myslela, že to je parodie..ale ke konci jsem se začala bát, že to je myšlený vážně. A asi jen díky týhle pochybnosti jsem se párkrát (tím myslím doslova dvakrát) zasmála. Jakmile se film dostal do nekonečnýho bodu, kdy jen vystupovaly nahý holky pořád a pořád dokola..značně jsem se nudila. Čekala jsem, že se to konečně už rozjede..sice moc nemusim scény, kde jen zombíci honěj svý oběti..ale tady už jsem to dost vyžadovala..a v konečný fázi jsem dostala jen malou dávku..spíš minidávečku nějaký akce, která stejně byla absolutně trapná. Jak tu tak čtu komentáře a hodnocení, tak si říkam, že jsem snad z jiný planety..nebo že jsem snad měla nějakou jinou verzi..jinak si to nedovedu vysvětlit. ()

Vyrida

Heh tak už jsem viděl ledacos, ale tohle mi fakticky vyrazilo dech. Po úvodních minutách jsem si říkal co sem si to zas pustil za odpad a byl jsem přesvědčen, že vyš své hodnocení, než nad jednu hvězdu nepoženu. První dojmy proto nebyly nejlepší, vše se jeví hodně amatérsky a bez nějaké příběhové linie. Tu vlastně nebudeme znát po celý film a to včetně situace, kdy se těžiště konečně přenese do hlavního dějiště filmu nočního strip klubu. Od této chvíle nás rejža začne krmit scénkami se sexualními podtexty a v podobném tempu vydrží až do závěrečných minut. Což o to herečky si vybrat uměl zvlášť, když tomu všemu na place vévodí pornohvězda Jenna Jameson a její silikonové kolegyně, ale postavit na tom celý film? Nejvíce mě však překvapily gore scény, které byly v některých momentech naprosto úžasné. Tady si grafici vyhráli a to včetně maskérek. Lepší namalované zombie jsem dlouho v žádném jiném filmu neviděl, opravdu úchvátné zvlášť když si vzpomenu třeba na úvodní scénku, kde to zrovna po této stránce, nebylo podle představ. Za to si film ode mě vysloužil bez keců jednu hvězdu navíc. Mrzí mě však, že zábava o kterou mělo jít především je zastíněna právě těmi erotickými scénkami a zasmál jsem se snad jen jednou a to jestli má jít o komedii, není moc dobrá vizitka. Nesmí chybět ani spousta nesmyslů a nelogických věcí, ale i přesto jde podle mě o průměrný film, ze kterého hlavně muži budou částečně v extázi a ženy spíše usínat nudou. ()

Omnibus

"Sex je náš... dělá dobře mně i v hrobě. Posnídáš... moje koule, chutnaj tobě. Golfový míček letí, vystřelen pochvou! A chlapi nadržení, čumí, řvou a blbnou." Sice čumí jen na prachsprosté silikony, navíc nemrtvé, zatímco já, kluk z vesnice, raději popásám kozy živé a přírodní, ale nešť. Kolem tyče bylo natolik veselo, že i já jsem se rozparádil a hryzavým kikinám strkal za tanga jednu bankovku za druhou. Čímž jsem polechtal jejich nemrtvé ego a potěšil je, navíc se z toho málem udělal i jejich šéf, v radostné extázi tančící hrabivec (Robert Englund). Závěrem bych chtěl vyslovit poděkování členům vědeckého týmu, kvůli jejichž neschopnosti došlo k úniku viru z laboratoře, což umožnilo vznik téhle nařachané zábavy pro smečku nadržených samců. Mě nevyjímaje. Samozřejmě že oba, já i film, zasluhujeme to nejhlubší opovržení. ()

topi

Ze začátku mě to moc nebralo a měl jsem chut´ to vypnout, ale v průběhu děje se mě to celkem zalíbilo. Je to béčko jak prase, hrozní herci, trapný dialogy, přehnané vtipkování, některý hrozný počítačový efekty. Ovšem film obsahuje i pár velice dobře zvládnutých gore scén, které se střídají s už míň povedenými digitálními triky, které zas ale nejsou nejhorší. Nejvíc mě pobavila " střílecí " scéna, kdy jedna zombie striptérka si narve do pochvy kulečníkové koule a odstřeluje druhou zombici, haha, to byla fakt prdel. Anebo když peněz chamtivý šéf striptérskýho podniku (Freddy Krueger) dostane specialitu zombie striptérek - tanec na tváři. Fuj!! Není to špatnej film, takovej výplach, kterej ale nenudí. ()

Deimos

DVD/// Obsazení 5/10 Děj 4/10 Hudba 3/10 Efekty 6/10/// +Robert Englund, drsné efekty -příliš nechutné, zvrácené, divné postavy/// Kdybych se na to díval sám ve dvě v noci, asi bych si film užíval, ale protože jsem se na to díval s přáteli dost jsem se za ten film styděl. Některé prvky jsou opravdu srandovní, vtipné a dívák se u nich pobaví, protože tento fil se (doufám) nebere vážně. Jenže některé scény jsou až natolik nechutné, že jsem sám odvracel zrak. Polonahé zombie striptérky mě opravdu nerajcují. Klobou dolů ovšem za odvahu v efektech, za které by se nemusel styděl lecjaký zombie horor, který se bere jen trochu víc vážně./// Celkem 44%/// ()

• První nakažený voják se jmenoval Byrdflought, což bylo myšleno jako slovní hříčka na epidemii ptačí chřipky, v anglickém jazyce bird flu. (facojurka)
  • Film byl natočen za pouhých 18 dní. (facojurka)
  • Jedná se o první film Jenny Jameson po odchodu z pornoprůmyslu. (Tochal)