Star Wars: Klonové války - Série 5 (2012) (séria)

The Wrong Jedi (S05E20)

(epizóda)

johnsnow

Future Vader urobí všetko pre to aby Ašuku zachránil. Ibaže napriek tomu sa ona rozhodne navždy odísť s rádu Jedi a tipujem, že to bude aj jeden z dôvodov prečo prejde future Vader na temnú stranu. Hej a to odhalenie, tak to bolo jasné už v minulom diely. ()

GejmronCZ

Tak tady ukápla zatraceně velká slza. Skvěle zpracované a neskutečně emotivní. Za celý SW universe ten nejsmutnější díl ze všech. Jen doufám, že tam ještě bude někdy, protože mi právě vyhodili nejoblíbenější postavu ze všech. V těchto momentech se vyjasní pravá podstata jedince. A ji zradili ti, kterým důvěřovala ze všech nejvíc. Smutné, že mohla věřit víc Ventres než vlastním, které znala celý život. ()

Monty_Burns odpad!

Takhle zprznit osud jedné z významných postav řádu jedi, aneb vyvrcholení Filoniho egoismu, který si přivlastňuje právo retconovat cokoliv, co bylo předtím ustanoveno, jelikož tento seriál vnímá jako nadřazený všem ostatním pracím, které se Klonové války snažily do té doby nějakým způsobem interpretovat. ()

Cardo

Spoilery!! Ač tento díl nesnáším protože v něm odejde Ahsoka, což mě rozbrečelo, byl dobrý. Ale přecijenom je to mega citová žďýmačka a já jsem úplně vyžďýmaný, tak radši nehodnotím. Odchod Ahsoky je hned po přechodu Anakina na temnou stranu (v kontextu s Clone wars season 7) asi ten nejsmutnější moment z celého univerza!! ()