Pokaždé, když dojde ve vesmíru k mohutnému výbuchu meteoru, vyrazí směrem k Zemi zvláštní druhy slunečních bytostí. Dutch Fallon sleduje tyto stvůry od doby, kdy se poprvé setkal s jejich hněvem a navždy mu to změnilo život. Do svého pátrání zatáhl i svého kamaráda hasiče Jakea. Oba má ale ve svém hledáčku agent Cooke, který je chce obvinit ze žhářství. Během vyšetřování série nevysvětlitelných smtících požárů postupně narůstá nedůvěra v agentovy závěry a zjišťuje se, že všechno je vlastně úplně jinak... (oficiálny text distribútora)

Kokutek odpad!

Dneska jsem měl možnost vybrat si mezi Ringo Čechem a jeho superšou a tímto dílem a vybral jsem si toto. Protože jsem si chtěl po dlouhé době vychutnat pořádnou chujovinu. Udělal jsem dobře. Hlášky typu "tam venku je něco hroznýho, že jsem nic strašnějšího v životě neviděl" mě dostávaly do kolen. ()

moviefan4

1* dávam za hada ktorý by s večším rozpočtom vyzeral lepšie. Dejovo nudná zlátanina ktorej scénar sa rovná slohovej práci detí z pomocnej školy. Otrasne trápne. ()

Oggy007 odpad!

Napad 0%, Scenar 0%, Efekty 10%, herci 10% takze celkem asi 5% no a reziser musel byt asi pod vlivem LSD, kdyz tohle reziroval :-D ()

Pythonator odpad!

Jak rád bych dal alespoň jednu hvězdičku. Těšil jsem se na ohnivého hada a na to, co ''filmaři'' vymysleli za ptákoidní zápletku. Zápletka byla bohužel ještě dementnější než jsem doufal a ten ohnivec vlastně ani nebyl had. Mělo to i chapadla a bylo to trapné. Přitom ten námět není vůbec špatný a zasloužil by si pořádné zábavné béčko. ()

bakda

Čekal jsem něco horšího nebylo to tak špatný ale dvd ani vstupenku do kina bych si nekoupil ale je to zabavná představa že někde je něco jako tyto ohnivé bludišky nebo hadi. ()

nandu991

Bezelo mi to jako kulisa kdyz jsem hral Diablo2... A musim rict ze kdyz jsem se obcas otocil, tak jsem mel usmev na rtech z toho jaka to byla roztomila stupidita... takze jako kulisa OK ()