Ramanam

Klasický Bollywood, který mám toliko rád. Raj (A. Kumar) miluje Kajal (L. Dutta), s kterou jsou nejlepší přátelé již od dětství, ale o svých citech ji nic neřekne. Jednoho dne tak zjistí, že se Kajal bude vdávat. Když ta pravdu zjistí, je již příliš pozdě. Raj se poté seznámí s Jiyou (P. Ch. J.), která se do něj zamiluje a neodbytně ho uhání. Raje to však nechává chladným. Následně se Raj opět setkává s Kajal..... A. Kumara i P. Ch. J. mám rád, ale L. Dutta mě nikdy příliš neoslovila. Dokonalé to nebylo, ale pohodové určitě. Hudebně jen lepší průměr. Čtyři slabší hvězdy. ()

berg.12

Že se ve filmu občas objeví nějaká ta Miss, je normální. Ale že se v hlavních rolích sejdou Miss Universe (Lara Dutta) a Miss World (Priyanka Chopra) ze stejného roku 2000 a navíc ještě z jedné země, už tak úplně běžné není. Že to není jev nikterak náhodný, dosvědčuje stejná situace z r. 1994, kdy se Miss World stala Aishwarya Rai a Miss Universe Sushmita Sen. Všechny mají slibně rozjeté herecké kariéry, potkávají se spolu i v jiných filmech a přiřadit by se k nim mohly třeba ještě Miss Indie Juhi Chawla, Neha Dhupia, Celina Jaitley, Namrata Shirodkar, Gul Kirat Panag, Tanushree Dutta či Mrs. World Aditi Govitrikar. Nepochybuji, že seznam určitě není konečný, a že podobné věci se mohou stát snad jedině v Indii. A jedině v Bollywoodu. No, a jak má potom člověk podobný film hodnotit, že. Zvláště, když se jedná o typický Bollywood (příběh jednoho muže mezi dvěma ženami) a obě slečny byly za svůj výkon navíc odměněny výroční cenou za nejlepší debut na filmovém plátně. ()