Ramanam

Vydařené romantické drama, které mé očekávání nezklamalo. Úspěšný zpěvák Vicky (S. A. Khan) se zamiluje do půvabné Preeti (R. Tandon) a dvoří se jí. Ta ovšem jeho city odmítá a nechce o jejich vztahu ani slyšet. To se však jedno dne změní, když se Preeti kvůli nabídce sňatku od Vickyho nepohodne s otcem (D. Tahil), který se v zoufalství zhroutí a je odvezen do nemocnice. Nechce již vidět svoji dceru nešťastnou a přeje si, aby byla konečně šťastná. Preeti, která nechce, aby se otci jeho zdravotní stav ještě zhoršil, nakonec nabídku k sňatku přijímá. Musí však otci slíbit, že Vickymu neřekne nic o své minulosti. Ovšem i po svatbě se Preeti chová velmi odtažitě. Pozvolna se dozvíme, co se před lety stalo a rovněž Vickyho láskyplná snaha počíná přinášet ovoce. Když se zdá, že se již vše v dobré obrací, přihlásí se náhle temné stíny minulosti v plné síle..... Začátek se nesl v klidné romantické atmosféře. Poté se přeneseme zpět časem, kde se nám představí S. Deol jako zamilovaný tvrďák a s R. Tandon vytvoří rovněž hezký pár, se kterým si osud zahrál nepěknou hru. Následuje návrat do přítomnosti, kde se vše navzájem promíchá až do závěrečného akčního zúčtování. Na herecké obsazení si nelze stěžovat, ale jen si ho plně užít. Hudba se mi moc líbila a celé vyprávění příjemně doplňovala. Poctivé devadesátky se vším všudy. V hodnocení jsem měl tendence slevit ze čtyř hvězd na tři, pro občasná nevýrazná místa, ovšem potom přišlo vždy něco, co můj zájem oživilo. Myslím, že slabší čtyři hvězdy jsou zcela zasloužené. Nic nezapomenutelného, ale rovněž ani nic, co by vyprávělo stále dokola to samé, jen v jiných barvách. ()