Dramatický i komediální příběh z prostředí malého podhorského města a ještě menší letecké firmy, jež tam přežívá. Jde o střípky ze života soukromých letců, kteří preferují svůj vztah k letadlům, ale hlavně k přátelství a kamarádství a neokázalou romantiku před honbou za hmotnými statky či konzumem. I při jisté výlučnosti je pro ně jejich povolání koníčkem a zálibou, jsou to lidé integrovaní do tamního vesnického prostředí, kterým práce nevynáší o mnoho víc nežli obyčejné lidské uspokojení bez jakýchkoliv kariérních či materiálních výhod. (oficiálny text distribútora)

Sa.sa

Super film plný vztahů, létání, karambolů, chlastu, jídla, sexu, peněz a zvratů... Až se divím, že to natočila ČT :)) Zuzana Norisová navíc byla zatraceně sexy v té uniformě ;) ()

sunwukung6

Já u toho málem usnul.Nepřesvědčivé herecké výkony,ožralý kameraman,hluší zvukaři atd.Pane Schmitzere,tohle vám za to nestojí.Ty dvě hvězdy za stále nádhernou Zuzku. ()

Krastom

Nebýt sympatické Zuzany Norisové, tak tento snímek označím jako odpad. Bohužel mě nenapadá nic dalšího, co bych dodal. Za mě 20%. ()