It's Always Sunny in Philadelphia

• USA It's Always Sunny in Philadelphia (viac)
Rozhovor 1 - Charlie Day, Kaitlin Olson
USA, (2005–2023), 61 h 5 min (Minutáž: 18–43 min)

Charlie Day, Rob McElhenney, Danny DeVito, Glenn Howerton, Kaitlin Olson, Jaimie Alexander, Autumn Reeser, Kristoffer Polaha, Ted Rooney, Sabrina Machado (viac)

Štyria kamaráti Charlie, Mac, Dennis a jeho sestra Deandra prevádzkujú útulný írsky pub Paddy's vo Philadelphii. Žiaľ, biznis nejde podľa predstáv a existencia krčmy je neustále ohrozená. Obchodné ťažkosti vystavujú skúške aj priateľstvo štvorice. A akoby to nestačilo, na scéne sa zrazu objaví Dennisov a Deein otec Frank. Aj keď sa súrodenci kedysi zaprisahali, že s otcom už nikdy neprehovoria, on sa nedal odradiť a bez ďalších okolkov sa presťahoval k Charliemu. Kamaráti vynikajú tými najhoršími ľudskými vlastnosťami. Sú sebeckí, chamtiví, nečestní, leniví, arogantní, pomstychtiví, pokryteckí, samoľúbi a manipulatívni. Radi vykonajú akékoľvek svinstvo bez najmenších výčitiek svedomia. Každý deň niekto z nich vymyslí zákerný plán, aby sa osobne obohatil na úkor ostatných. Veď čo iné je zmyslom života? Nik nezaváha, keď môže podraziť, okradnúť, oklamať či vydierať blížneho svojho, alebo sa mu sladko pomstiť. Najlepšou zábavou je úprimné potešenie z nešťastia druhých. Všetci zbožňujú sprisahania proti celému svetu a tešia sa z osobného zisku. (TV JOJ)

Recenzie používateľa Toj k tomuto seriálu (1)

It's Always Sunny in Philadelphia (2005)

Jak je tohle možné? Parta kamarádů se rozhodne a natočí seriál, kde si postavy můžou dovolit všechno, kde síla politické nekorektnosti je měřítkem kvality. Seriál neukazuje stylizovaný pohádkový příběh krásných a bohatých lidí v New Yorku, kteří řeší nějaké banální problémy se vztahy. Tohle je seriál o naprostých nulách, chudácích a duševních mrzácích, ktěří jsou schopni všeho. Nikdy jsem si nemyslel, že něco takového z televziních obrazovek vzdejde... Vzešlo a přestože se v některých dílech řeší h*vna (ehm.. doslova), tak naprosto úžasným způsobem reflektuje svět kolem nás. Jedná se o Family Guy hraných seriálů bez zbytečné snahy o explicitní morální poselství.. Jak je tohle možné? ()

Minecraft má režiséra

Minecraft má režiséra

22.07.2015

Svět šílí z animovaných kostiček. Tedy alespoň ten herní, populární Minecraft totiž minulý měsíc překročil 100 milionů registrovaných uživatelů. Dokonce má i vlastní velké akce (nedávno se v Londýně… (viac)