Pomstím tvoju smrť

• Česko Pastýř (viac)
všetky plagáty

Zločinecká skupina zložená z bývalých členov amerických špeciálnych jednotiek sa chystá prepašovať z Mexika do Spojených štátov heroín v hodnote 35 miliónov dolárov. Bráni im v tom jediná vec – strážca hranice Jack Robideaux (Jean-Claude Van Damme), bývalý detektív neworleanského oddelenia vrážd, ktorý sleduje svoje vlastné ciele! Po smrti milovanej dcéry Kassie (Bianca Van Varenberg), ktorú zapríčinili práve pašované drogy, je totiž Jack rozhodnutý poriadne pozametať s každým, kto má s týmto špinavým kšeftom niečo spoločné – aj so samovražednými útočníkmi, sadistickými mučiteľmi a skorumpovanými úradníkmi na oboch stranách hranice. Nepozná zľutovanie a nepoľaví, kým nedostane všetkých členov gangu a a nezbaví svet čo i len matnej spomienky na nenásytný kartel prinášajúci „bielu smrť“... (TV Markíza)

Aleššek

...a to mám Jeana rád, ten už se asi dobrého filmu nedočká, ale furt živim naději, že ten nejlepší Jeanův film teprve příde, tohle bylo dost slabé. ()

Mitch645

Vcelku ucházející film s přestárlým Van Dammem. Bohužel v posledních letech hraje ve strašných slátaninách. Na tohle se ještě dá docela koukat, i když v budoucnu to už znovu asi nedám. ()

ouf

Vadaman na stezce pomsty , v rozklepané končetině uzlíček né s buchtama ale s králíkem.Proboha proč králík???V tomto momentě se velmi intenzivně snažím zapomenout na onoho králíka. Adki předvedl vynikající choreografii , zvlášť potom stahovák s pákou na ruku pocházející ze samba. Vadaman a zajac to muselo vymyslet snad vojta dyk nebo mádl ? ()

Yaan2

°°Film z roku 2008 a vypadá, jak z 80tých let. Jde vidět, že Isaac Florentine toho moc neumí a JCVD má hodně špatného managera... Jinak Scott Adkins to taky moc nevychytal. V roce 2008 se dostal na vrchol a hraje v tomto??? To si ze mě děláte pr*el???? Nevím, co si v tu dobu rval do nosu, ale musel to být hodně silnej sajrajt'!!! Navíc podle boule na hlavě JCVD jde vidět, že se bývalá feťácká garda sešla, slušně řádili, a místo afteru si dopřáli filmek. Je to prostě masakr. ()

beaverkiller

Van Damme už dávno vyhořel a točí jen nudný sračky. Tohle je jen další důkaz. A zpomalený záběry při bojových scénách dokážou akorát nasrat. Králíčka nemá cenu řešit, prostě jen stupidní nápad chorého mozku. ()

danny79

Tenhle film je dost spatny, nejvice spatnym ho nesmyslny scenar se spatnymi dialogy. Dale zapasy, to je to co je v tomhle filmu podstatne, jsou neprehledne, zmatene a spatne. Spatna prace kamery se projevuje i na jinych mistech. Nuda ()

Sandai

Takový klasický béčkový akčňák. Ale s jednou zajímavostí. V roli ozbrojeného a obrněného autobusu se objeví Karosa. ()

StandikK

Strašně zbytečný film. Vrcholem nesmyslného filmu je souboj mezi Van Dammem a Adkinsem. Kdo asi může vyhrát? Že by lepší? Samozřejmě, že ne. Přece ten, kdo má větší honorář. ()