Slunovrat

• USA Solstice

Po několika málo měsících od sebevraždy své sestry Sofie, odjíždí teenagerka Megan na letní prázdniny se svými nejlepšími přáteli. Na místě se brzy začínají dít zvláštní věci, které, jak Megan věří, připomínají přítomnost její sestry. Pokusí se s jejím duchem navázat kontakt. (Magic Box)

Bloody13

Hlavní hrdince za podezřelých okolností zemře sestra. Nějaký čas poté jede s kamarády na prázdniny, aby se z toho vzpamatovala. Na místě se však děje cosi záhadného. Dívka má pocit, že je to její mrtvá sestra a snaží se s ní spojit... Tak to jsem zase naletěl. S vědomím, že se film odehrává u lesa, jsem si řekl, že to může stát za to, už kvůli režisérovi Danielu Myrickovi. Jenže jsem se samozřejmě splet. Pořád jsem čekal, kdy už se to rozjede, ale ono furt nic. Ještěže hlavní hrdinka byla docela kočka a celkem dobrých bylo i posledních 15 minut. Stejně jsem tu hodinu a půl proseděl se svrběním zadku. Slunovrat bych podruhé už nedal. Sterilní nuda za 4/10. ()

Bobik9

Tak tento film předčil moje očekávání. Podle všech recenzí a komentářů bych usuzoval, že se jedná o trapný béčkový horror, ale trailer mě zaujal, tak jsem si ho pustil a rozhodně nelituji. Daniel Myrick vyslal několik nadějných herecký hvězdiček do napínavého příběhu, který má nečekané rozuzlení. Opravdu jsem se dobře bavil, i když napínavá atmosféra mohla být ještě trochu napínavější. ()

LaciLC

Taký klasický duchársky horor, dokonca by som povedal, že jeden z tých lepších. Napriek tomu, že to nie je ktovieako originálne, musím priznať, že pointu som neodhadol a tak ma to aj celkom príjemne prekvapilo. Záhada sa odkrývala veľmi pomaly, veľa sa toho neudialo, ale nenudilo to. A narozdiel od niektorých iných to aj dávalo zmysel. Herci sú nevýrazní, ale neprekážajú a prostredie bažín je super. Tri a pol. ()

MáŠa

V této oblasti snad nic nového ani vymyslet nejde, tak bych snad jen zmínil, že když si odmyslím tucty podobných filmů, tak se výsledek celkem povedl a párkrát sem se i celkem dost leknul. I když tady bych se zase mohl dostat k takové té diskusi, které ze zvuků, které vytvářejí napětí, slyší spolu s diváky i filmové postavy atd. ()

J.Mayen

Nezlobte se na me,ale tohle opravdu ne, 2 hvezdy davam jenom za peknou bazinatou Lousianskou prirodu, kterou jsem mel take moznost osobne navstivit. Ten babadook, nebo co to bylo, to delali na Atari? Nebo na cem? Vzdyt ta grafika byla podobna ne-li stejna jako ta obusku z Obusku z pytle ven. To je totalni dno, neco takoveho po roce 2000 umistit do filmu. ()