Intímne tajomstvo

• Slovensko Zubatá vagína (viac)

Príbeh o mladom dievčati, ktorého pohlavný orgán skrýva pre mužov veľmi bolestivé tajomstvo. Film, ktorý šokoval divákov Medzinárodného filmového festivalu v Sundance. Dawn je mladé americké dievča, žijúce s chorou matkou, nevlastným otcom a bratom Bradom. Je hlboko veriaca a propaguje cudnosť a sexuálnu zdržanlivosť. Kým jej brat je sexuálne aktívny čudák, ona iba teraz začína objavovať tajomstvo svojej ženskosti. Keď sa ju však jej priateľ Tobey pokúsi znásilniť, zistí, že jej telo skrýva anatomickú zvláštnosť. Postupne odhaľuje, že jej ústa nie sú jediným miestom, kde má zuby... Pretože navyše nemá šťastie na mužov, začne svoje telo používať ako zbraň a trestá sexuálnych násilníkov. Príroda zoslala na lascívnych a nečisto zmýšľajúcich chlapov spravodlivý hnev a dokázala im, že zubatá vagína nie je iba mýtom. (oficiálny text distribútora)

Rathalos

Dalsia bizarna zalezitost s nametom,ktory by ma v zivote nenapadol,fakt sila,spracovanie celkom fajn,Jess Weixler podala dobry herecky vykon,ale nieco mi v tomto filme predsa len chybalo,ale aj tak je to ptakovina,ktora ma pobavila...:-) ()

domirovec

Tak jo, kluci a holky, rychle si zrekapitulujeme co jsem to právě viděl. Komediální horor, který není ani trochu děsivý, ani trochu vtipný a jeho hlavní náplní je mladé děvče se zubatým, po pořádných, krásně vytvarovaných ptácích zralých středoškolských chlapců lpějícím krvelačném bobrovi. Tohle byl tedy opravdu neuvěřitelný zážitek, to vám teda řeknu, pánové a dámy. I když vy chlapi jste mohli křičet trošku více, když jste přišli se svým bambusoidním velikánem do styku s tím vražedným bobro-vrahem. Za nápad, který by mohl sloužit jako skvělá noční můra pro každého vyspělého jedince, však přihodím jednu smutnou hvězdičku, abych se alespoň trochu ubránil tomu strašnému pocitu, že mne v životě čeká něco podobného.. Au. 1/5 ()

ex.it

Vážně hrůzostrašná představa, hlavně pro chlapy. Ale hrozně špatně zahrané, zdlouhavé a místy i ty dialogy se mi zdály šílené. ()

Alice02

Zajímavý téma, i když se divim že si to někdo vzal na starost. V "dramatických" chvílích a na konci filmu mě mučily záchvaty smíchu, ale zas tak špatný, jak jsem čekala, to nebylo. Dávám pěkné 3 hvězdičky, jelikož mě film dost pobavil a je vidět, že to neni až zas tak odfláklý jako některý jiný filmy. PS: 3 hvězdy jsou taky za účast hezkých herců mužských rolí :) ()

ortoncz odpad!

Nevim co je horší jestli samotný námět , herecké obsazení ( hlavní hrdinka mi přijde jako dement) nebo logika filmu. Ach bože dej ať se tyto filmy netočí. 5% ()

Torgal

Ruku na srdce, všetci sme ten film pozerali len kvôli tej zubatej vagíne. A tej bolo vo filme po čertoch málo. V prvej polovici sa film dokonca tváril ako úplne štandardná teenagerská vzťahovka, prípadne ako sonda do života v malomeste. Na uhryzané penisy a prsty dôjde až ku koncu a tiež to nie je žiadne terno. Z námetu som rozhodne čakal väčšiu zábavu, toto sa tvárilo až príliš seriózne a film tak logicky nenaplnil moje očakávania. 5-/10 ()

HappyDeath

Podle mě si řekli: Pojďme natočit děsnou volovinu, ale pořádně! Dle mého chabého úsudku byla režie i kamera dobrá, jen to bylo místy nudnejší... Ale komec dobrý, všechno dobré 😀 I když tenhle film se moc lidem asi líbit nebude. ()

FeriusParfax

Zubatou, zubatou, tu já mám nejradši, zubatou, zubatou, tu já mám rád... Asi bych si dokázala představit, že s takovou frndou mohla víc zařádit a využít tak svých předností. Dost mě taky zamrzelo, že její zubatou kamarádku kamera vůbec nezachytila... Horor jsem zde nepostřehla. Rozhodně nedoporučuji se koukat s partnerem. Večerní hrátky budou mít totiž asi na chvíli utrum... ()

Deftie

Na jednej strane strašná hovadina, no na druhej som sa celkom zabavila. Hororového to nemalo v podstate nič v sebe, ale vtipov to malo habadej. Samozrejme, cieľovou skupinou sú teenageri, ktorí považujú Scary Movie za úplne perfektnú komédiu, ale aj my ostatní s troškou nadhľadu sa môžeme pobaviť. Čo mi ale vadilo (okrem hereckých (ne)výkonov a nelogickostí, prípadne celkovo scenár bol podstatne vtipnejší, ako to bolo myslené) bola jadrová elektráreň. Toto kvázi vedecké "vysvetlenie" mi ide vo filmoch pekne na nervy. I keď v tomto prípade to nebolo explicitne nikde povedané, ale záberov na komíny bolo požehnane. Radšej to nechať ako hračku prírody. ()

Mastersn

Naprosto nepředstavitelný,film je tak špatný jak jen špatný může být,tak příšerné herecké výkony jsem už dlouho neviděl,některé scény jsou opravdu nezapomenutelné,není co dodat,je to tak špatné až je to zábavné. ()

Durgas

Až tak zlé to predsa nie je. Alebo je to tou atmosférou hororového kina na Brutal Assaulte, kde som to sledoval? Neviem, každopádne pri gynekológovej hláške "Je to pravda! Vagina dentata!" som sa rehotal, až mi slzy tiekli ()