Láska nad lásky

• Kolumbia Amor de mis amores
všetky plagáty

Krásnou Lucii osud nešetřil. Když přišla o muže svého srdce, svět se jí zhroutil a tragédie ji přiměla začít nový život v jiném městě. Netuší, že se jí do cesty postaví atraktivní manažer Nicolas, který má o ni zájem. Jenže kolem něj krouží spousta vyzývavých krasavic a závistivců, kteří se neštítí špinavých intrik a dokonce ani zločinu, aby dosáhli svého cíle. (oficiálny text distribútora)

Allien.9 odpad!

Existují telenovely, které jsou hloupé. Existují telenovely, které jsou stupidní. A pak existuje něco, co se jmenuje "Láska nad lásky"... Viděla jsem asi 15 minut a za tu dobu kleslo moje IQ o více jak 90%. U takovýchto pořadů by mělo na obrazovce povinně běžet upozornění znějící: "Jen pokud vás už život omrzel." ()

Nihlathak

Dávám 4* za jednu jedinou v z téhle frašky, kde šílená babička vlastnící dům, do kterého únosci unesou chlápka, říká: "Ty telenovely jsou něco strašnýho, úděsnýho... ale já se na ně musím koukat, abych zapomněla na svého syna!" ()

lucinkapes

Dnes (2.1.2006) jsem videl prvni dil teto telenovely. Neplanuji se sice na ni nadale divat, ale me prvni postrehy jsou: Mizerne herecke vykony (afektované), několikrat použity namět. Avšak samotný děj není až tak stupidní, že by se na to nedalo dívat nebo poslouchat to jako zvukovou kulisu při nějaké činnosti. No uvidíme jak se to rozjede. Na nějakou epizodu se určitě zase v budoucnu kouknu. Dnes (10.2.2006) zjistuju ze se to celkem rozjelo. Videl jsem zatim asi kazdy druhy dil nebo ho aspon poslouchal jako zvukovou kulisu a musim rici ze to neni vubec spatne. Pridavam jeste jednu hvezdicku. ()

zabro

Kdyz jste zavreni mesic v nemocnici, kde vas budi vzdy pred sedmou a hned po snidani dostanete kapacku, ktera musi kapat minimalne dve hodky, tak vam nezbyde nic jineho nez koukat na toto. Zabavite se u toho jak jsem necekali. Samozrejme musite vypnout mozek a nepremyslet nad tim. Nejlepsi na tom je ze cele herecke osazenstvo se to snazi hrat seriozne, vazne. Coz vubec nevypada a pusobi to na divaka jako komedie. ()

Radek.SCH odpad!

Viděl jsem jenom jeden díl, někdy o půl třetí, čtvrté ráno (po Klubu rváčů, který dávali ve Filmovém klubu) a můžu vám říct pouze jedno: NÉÉÉÉÉÉÉ.... ()

dereksmart

"Mario, ty mi to musíš odpustit .. .......ne, jak jsi mi to mohla udělat .........na kolenou tě prosím, ty mi to opravdu musíš odpustit..................................atd, atd. /desetiminutový dialog/ Tak trochu jinej Romero než ten můj oblíbec, přesto hodnotím vysoko - tohle totiž musí být parodie samo na sebe.. a to jsem na rozdíl od ostatních hodnotících viděl minimálně čtyři díly alespoň z 50%......chytlavá libůstka, fakt.... ()

aronofsky odpad!

Po (s/z)hlédnutí Klubu rváčů v půl čtvrté ráno sem ještě nechtěl jít spát, a tak jsem problikal naše čtyři stanice a nakonec jsem se usadil na Nově. Po (s/z)hlédnutí 10-15 minut, kdy většinu času kamera zabírala dvojici dívek mluvících o jednom muži a následném pětiminutovém prostřihu na tohoto muže, kdy mu kamera zabírala velice „pohledný” obličej (Tvářil se mimochodem velice zamyšleně. Vážně štramák. Kdo nevěří, ať se přesvědčí sám) jsem se velice hlasitě rozesmál, velice hlasitě vykřikl jedno velice vulgární slovo začínající na pi... a končící na ..čus a následně jsem velice agresivně vypnul televizi a šel spát. To je drama, co? ()