Unrest

všetky plagáty

Věříte v duši? Věříte, že duše nedostane klidu dokud není tělo řádně pochováno? Své o tom ví studenti medicíny z tohoto příběhu. Že je něco v nepořádku jim je jasné ve chvíli, kdy krátce po jejich prvním seznámení s mrtvolou, kterou mají pitvat, začnou umírat všichni, co s ní měli co do činění... A teď mají být na řadě oni! (Giovanni)

FromHell

Celkom fajn atmosféra.no nejak to celé ide do stratena a zostáva tak veľa hluchých miest bez výraznejšieho rozuzlenia.Vyťažiť sa z toho dalo podstatne viac,čoho dôkazom je podobná,ale zato dotiahnutá pecka The Autopsy of Jane Doe (2016),kde tvorcovia naplno využili potenciál podobného námetu.Každopádne je dosť možné,že to všeobecne ľudom sadne... ()

Campbell

Unrest se může pochlubit výborným začátkem, kde nastává správná atmosféra a celý dojem začíná prostě úžasně. No ale po 40 minutách to bohužel všechno opadne. Pitvy a jiné lékařské praktiky jsou moc pěkné, ale když se neděje nic jiného tak je to nuda. Mordy jsou zoufalé a bez jakkéhokoliv nápadu. To nemluvím o chování postav, které byly, jak to říci slušně? Na palici. Jak jsem řekl na začátku je výborná atmosféra ale prostě jakmile se zjistí co a jak tak všechno opadne a začne nudné vyšetřování. Další věc co se ale musí vyzdvihnout je výborná hudba která je narozdíl od zbytku filmu atmoférická a taková příjemně temná. Herci nejsou moc schopni a ty jejich kecy mě dost štvaly. Unrest je průměrný horůrek který mě nějak nenadchnul a s největší pravděpodobností na něj taky brzo zapomenu. ()

Astaroth12

Co môžem o tomto ,, zázraku˝ povedať. Nielenže príbeh bol len tak z buchnutý na kolene a scénar bol totálne mizerný, tie sračky o duchoch, dušiach a nielen o tom mi pili krv. Celkovo film mal lacný look a ukazovalo sa to hlavne na kamere, hercoch a hudbe, ktorá bola strašná. A to nehovorím o nelogických situáciach, ktorých bolo neúrekom. Totálne to posrali, a najhoršie je na tom to, že tvorcovia to vedeli, že divákom predhadzujú kraviny a vobec im to neprekážalo. ()

swamp

After dark Horrorfest - 8 films to die for: Na Corri English se dobře kouká, prostředí pitevny je pro mě atraktivní (v rámci hororu samozřejmě:) a duše, která nemá pokoj je prostě téma, které když se drží svých pravidel, nezklame. Točíme se zde ve víru klišé a je nadmíru jasné, že autoři spoléhali jak na nechutné scény, tak na tělo již zmíněné hlavní představitelky.. a mně to vůbec nevadilo. :) ()

eraserhead666

„Duch je lidský výmysl vysvětlující to, čemu nerozumíme. Život je vlastně jen sérií chemických reakcí, které začínají ejakulací a končí smrtí.“ Pod tohle bych se hned podepsal, sám bych to lépe nevystihl. A snad proto mám rád horory :-). Ač zápletka není nijak originální, zcela jistě obsahuje několik zajímavých okamžiků a odhalení. Ani její ztvárnění není nějak okázalé, nezastírá to svou béčkovost, ale i zde se najde pár dobrých okamžiků. Je to trošku nevyrovnané, části které mě bavily a zaujaly se střídají s částmi, které mě moc nebavily a stihl jsem u nich myslet na spoustu jiných věcí. Na jednu stranu je možná škoda, že lidi zde umírají jaksi mimo dohled kamery, na druhou stranu to však snímek dokáže na několika málo místech vynahradit jakous takous atmosférou. Jen pro těch pár zajímavých okamžiků (odhalování tajemství záhadné mrtvoly, koupel ve formaldehydu)) se to vyšplhalo na slabý nadprůměr. A hlavní hrdinka vypadá jako Britney Spears ještě v dobách, kdy velebila své panenství. ()