Popová hvězda Vincent se rozhodne s přáteli vydat na cestu do rodného městečka. Při svém návratu narazí na šerifa, se kterým se Vincent zná již od dětství. Ovšem šerifovo chování ho zaráží, jako by to ani nebyl on. Dostávají informaci, aby si dávali pozor, protože v okolí není příliš bezpečno - prý jsou zde hlášeny útoky jakýchsi zdivočelých psů. Napětí se stupňuje, protože útoky jsou podle všeho dílem něčeho horšího než divokých psů... že by vlkodlak? (Chupacabre)

MickeyStuma

Roker Alice Cooper ve vlkodlačím hororu? Tak to ve mě probudilo zvědavost. A vskutku, je to on. Bez jeho typického nalíčení jsem ho však téměř nepoznal. V příběhu vlastně hraje sám sebe. Jede se svým týmem natáčet videoklip, když tu náhle jsou přepadeny vlky. A začnou se dít věci. Snímek svojí uzuální stránkou připomíná starou hororovou školu. V první polovině příběhu je spíše vyzdvihovaná mysteriózní stránka věci. Ve druhé se už objeví vlci a hororové drama může začít. Na dnešní dobu je již snímek nic moc, ale své kouzlo má, takže jako klasika je přijatelný a dle tehdejšího stylu nezpochybnitelný. ()

helraiser

Klasické osmdesátkové béčko se vším všudy od úsměvných hereckých výkonů, přes slušné gore až po gumově vypadající potvoru. Se vším všudy se jedná o slušnou porci osmdesátkové zábavy, která osloví především fanoušky béčkových hororů z 80.let, kteří tento snímek jistě ocení. ()

nanamarak1

Alice Cooper a jeho 2 písně jsou to nejlepší na tomhle bijáku. Thrash jak kráva. Scénář typicky italsky zdrapaný za deštivého odpoledne a speciální efekty jsou vskutku speciální. Ale bavil jsem se dobře. 45%. ()

leonskennedy

Čekal jsem hororovou komedii a nakonec slušnej horor hlavně atmosféra a samozřejmě Alice Cooper!Dvě celkem pěkný holky, akorát triky mohly bejt lepší hlavně vlkodlak ci co to mělo být ()