Urban Animal

všetky plagáty
Krátkometrážny
Veľká Británia, 2005, 3 min

Holubi a veverky možná nejsou jedinými zvířaty žijícími v londýnských ulicích... (oficiálny text distribútora)

hirnlego

Roztomilá píčovinka, kterou by možná mohl vytvořit každý druhý (což neznamená, že by to byla nudná rutinní záležitost) - prostě blbina, která nepředstírá, že je art...koneckonců, jde tu jen o jedno - hrát si... (P.S.: Machrovic nemá smysl pro humor) ()

petaspur

Londýn je evidentně nebezpečné město, neboť v tomto snímku se proměnilo ve velkoměstskou džungli. Lidé se tváří, že se nic neděje, ale černé postavy s fialovýma očima pobíhají všude kolem nich. Mají různé obrysy a tak je možné vidět holuby nedůstojně kálící na policejní vůz, slona na eskalátorech, zajíce v norách na perónu metra, dikobraza ve výtahu či prapodivné členovce obrušující si bříška při plazení po asfaltu. Vyloženě nudný tento kraťas není, ale k návštěvě Londýna mě nezlákal. ()

medii

Animovany holubi kakanec na realnem policejnim aute roztrhl usmev vetsine divaku od ucha k uchu (...pokud neco na Cechy zabira, tak rozhodne ne umeni, ale humor v jakemkoli podani) ()

Blacker94

Taková roztomilá blbinka o ničem. Líbil se mi způsob provedení, nápad je dobrý, ale je to dost nedotažené. Jsou to jen záběry do kterých jsou přidána jednoduše, ale hezky animovaná zvířátka, která jsou součástí města. Nic víc. ()