Asaoka Kjóko je 32letá lékařka se specializací na kardiochirurgii. Všichni muži od ní prchají, protože v ní vidí vzdělanou, samostatnou a dobře placenou ženu. Přiznejme si to, Kjóko má prostě smůlu na muže. Přitom je staromódní - chtěla by se zamilovat, chtěla by, aby se o ní někdo staral, přesně jako všichni ostatní. Jenomže ona má problém ukázat tuhle svou stránku někomu jinému. (Zíza)

Vavča

Vynikající seriál se silným obsazením. Yonekura Ryoko, Fujiki Naohito, ale hlavně Esumi Makiko, která má prostě moje největší sympatie. Děj se točí okolo dvou kamarádek a jejich známých. Potěšující je, že seriál se kromě vztahů mezi hrdiny soustředil i na spoustu kulturních referencí a odkazů k Japonsku. (Banzai!) Najdete zde velmi decentní a milý humor, smysluplné dialogy, které jsou vybroušeny téměř k dokonalosti, lehká romance a komedie s dramatem v tom nejlepším možném myslitelném poměru. Herecké výkony vynikající, úvodní píseň nic moc, ale ty záběry openingové jsou naprosto parádní. Esumi v seriálu Overtime je za šedou myšku tady je naprostá kočka, která zastiňuje i Ryoko a to je pořádný kus. Je zde spousta detailů, které mě neskutečně dostávájí např. epizoda 3 a pozvání na rande k filmu In The Mood For Love a jiné nemají chybu, velmi vřelý seriál, bez přehrávání a zbytečných nevěrohodných výlevů, po delší době jsem měl opět šťastnou ruku na seriál. ()