Konya hitori no Beddo de

• Japonsko 今夜ひとりのベッドで (viac)
všetky plagáty

Manželský pár spolu žije už sedm let. Manželka Yu - Asaka Seto chce dítě a doufá, že se to brzy povede. Její manžel grafik Akiyuki - Motoki Masahiro, ale nečekaně potká částečně nevlastního bratra, který má mít brzo svatbu. Ryo - Kaname Jun má stejného otce jako Akiyuki, ale s bratrem řadu let nemluvil.
Pracuje jako vlasový stylista. Má před svatbou s uměleckou sklářkou jménem Jumonjo Azusa - Okina Megumi. Ryo ovšem svoji snoubenku před oltářem opustí. Akiyuki dostal nápad, že Azusu zkusí utěšit. Tím problémy všech zúčastněných začínají. (Vavča)

Vavča

Skvělý seriál, který je mixem komedie, romance a dramatu. V hlavní roli je manželský pár, co spolu žije už sedm let. Manželka Yu(překrásná Asaka Seto se znamínkem pod dolním rtem, což je neuvěřitelně sexy), chce dítě a doufá, že se to brzy povede. Její manžel grafik Akiyuki - Motoki Masahiro, ale nečekaně potká bratra částečně nevlastního, který má mít brzo svatbu. Ryo - Kaname Jun má stejného otce jako Akiyuki, ale s bratrem řadu let nemluvil, pracuje jako vlasový stylista a má před svatbou s uměleckou sklářkou jménem Jumonjo Azusa - Okina Megumi. Ryo ovšem svoji snoubenku před oltářem opustí a Akiyuki dostal nápad, že Azusu zkusí utěšit. Což nebyl zrovna nejsprávnější tah. Tím problémy všech zúčastněných začnou. Uvidíte decentní konverzační humor, rafinovanost s jakou se všichni snaží zakrýt své lhaní a aféry, dojde i na pár gagů, je zde skutečně velmi vřelý humor,celý seriál působí velmi reálně, ve vedlejší roli je zde i sympatický Sasaki Kuranosuke (hrál hlavního inženýra v Zettai Kareshi). Celý seriál řeší otázky spojené se vztahy, ať už se týkají maželství nebo chození, dojde i na zkoušku přátelství. Vztah bez upřímnosti prostě nemá šanci. Ovšem všichni aktéři si neustále většinou sami komplikují život, k čemu je vlastně manželství a rodina, co ji stmeluje a posiluje, mohou k sobě lidé najít cestu i přes různé problémy? Odpovědi si musíte v mnohých případech dát sami, seriál nemá uzavřený konec, ale nevadilo mi to. Celou dobu jsem se skvěle bavil, kochal krásou, kterou vyzařuje Asaka Seto, ale ona i ostatní herci velmi dobře hrají svoje role. Po dlouhé době série, které mohu s klidným svědomím dát maximální hodnocení, k této sérii se rád vrátím. Ke kladům můžete připočíst i velmi povedenou hudební stopu obsahující většinou poklidné motivy z jazzu popu a něco klavíru, velmi to podrtrhuje hořko sladkou atmosféru a vyloženě to pomáhá seriálu vyvolat ten správný dojem v divákovi. ()