Remote

Vavča

Detektiv Kozaburo Himuro (Domoto Koichi) je výjimečný policista, vyřeší případy na které jsou všichni krátcí, žal bohu jeho spolupracovníci neudrží jeho tempo, nevydrží jeho aroganci. Jeho speciální oddělení je vskutku unikátní, Himuro je totiž hikkikomori a odmítá už rok opustit sklep svého domu. Osud mu do cesty přivane Ayami Kurumi (Fukada Kyoko), která vyniká no, pouze v běhu... Tato netradiční dvojka se pustí do řešení případů. Tato série mě vážně dostala, kriminální vyšetřování bere s lehkostí nadhledem. Domoto Koichi má úžasné charisma a celou sérii jeho nabručená postava táhne (geniální samorost alá Dr. House), geniální epizodní roličku tady vyfasoval Hiroshi Tamaki, který se poučí, jak plány na sex se snoubenkou Kurumi vždy vezmou za své. Netypická sbírka charakterů, napětí, ale i uvolněnost, humor, série se Vám bude líbit pokud budete akceptovat, že Kyoko Fukada má prostě hrát naivního mazlíka, který je roztomilý a nic více. Postupem času odhalujete minulost hlavního hrdiny a nemůžu říct, že by seriál v něčem chyboval, nebo nebyl zábavný, není tady nic, co by jste museli skipovat... Pravda uvítal bych možná více dílů, nebo další sezónu, Kyoko pořád vypadá jako panenka. ()