Mestečko Heuréka

• Česko Heuréka – město divů (viac)
Sci-Fi / Komédia / Mysteriózny / Dráma
USA, (2006–2012), 56 h 23 min (Minutáž: 42–85 min)

Colin Ferguson, Salli Richardson-Whitfield, Matt Frewer, Joe Morton, Saul Rubinek, Jordan Hinson, Erica Cerra, Ed Quinn, Neil Grayston, Chris Gauthier (viac)

Recenzie používateľa ReichelTomas k tomuto seriálu (9)

Mestečko Heuréka (2006)

Strašná škoda je to, že tu ústřední hudbu seriálu, kterou v první řadě tak krásně používali, postupem dalších řad úplně vypustili. ()

Season 3 (2008) (S03)

Konečně je to zase sci-fi a konečně je to zase zábava! To je pořádná řada, ne jako ta předchozí. ()

Vzpoura strojů (2008) (S03E01)

Po docela delší době další opravdu dobrá epizoda + opět sci-fi. ()

Smrtonosná voda (2009) (S03E15)

Teď když jsem ten díl viděl, tak mi úplně jasně připadá, že právě odsud se musel inspirovat ten seriál Moře klidu (2021) ()

Vánoční nadělení (2010) (S04E10)

Další dokonalá epizoda! Chtěl jsem poukázat na část s fargem a jeho dárkem, ale koukám, že už mě předběhnul jiný uživatel :). Stejně to bylo ale top: Fargo: „Někdo na mě myslel a já ho najdu“ Zoe: „Poděkuješ mu?“ Fargo: „Ne, chci ho vyrazit“ ()

Start (2011) (S04E11)

„Kolik asi stojí roaming ve vesmíru“ :D ()

Vidíš to co já? (2011) (S04E21)

Díl nebyl špatný, jenom jsem nikdy neměl rád Elison a zejména její děti, kterých bylo v tomhle díle jako naseto. Mimochodem Astraeus bude pokračovat v další epizodě. ()

Ve skutečnosti (2012) (S05E02)

Tak je to tu zase: když je nějaká postava příjemná, tak co s ní udělat lepšího, než ji takhle zbytečně zabít. To Blakeovou, to by si nedovolili nikdy a přitom by to zase taková škoda nebyla. Carter s Joe byl lepší pár. ()