CarnTheNunya

VAROVÁNÍ, KOMENTÁŘ MŮŽE OBSAHOVAT SPOILERY: Starou sérii se mi nechce sledovat jinak než v podobě Abridged verze od YouTube channelu Project Mouthwash, což ani není tak tím, že by mě nasraly fillery a jako jo, jsou špatné, ale já jich stejně spoustu viděl a tak jsem to napodruhé sledoval i s nimi, ale co mě nudilo ještě víc byly epizody, které jsou podle komiksové předlohy a upřímně se na tom podepsala spousta věcí, jednak příšerné tempo, za druhé to byl fakt, že mnohé z těch postav jsou tak zbytečné, že jsou mnohdy i naprosto otravné až do takové míry, že začnete chtít, aby spoustu z nich záporáci prostě pozabíjeli a nakonec se pravdou stal téměř vždy opak, což mnohdy dovedlo způsobit silné deprese z totální ztráty času a také chuť se jít vychcat uprostřed epizody s tím, že se stejně nestane nic závažného, za čtvrté je tam hromada stupidních a zbytečných rádoby "humorných" scének, kterým se dá spíš říkat "úmorné" a za tímhle vším já vidím jednu obrovskou chybu a to jest to, že na to jak se Bleach tváří mnohdy strašně vážně, tak mu něco prostě chybí. Ať už to jsou zajímavější zápletky nebo i jen nějaký cíl, tak to tomu chybí, protože tady jen sledujete, jak Ičigo chodí se svou partou věčně někoho zachraňovat a ono to vážně po čase omrzí. Já Bleach měl vlastně prvně celkem rád (a i při mém pokusu se na něj znovu podívat během minulého roku jsem si dovedl užít aspoň celý story arc o záchraně Rukie), ale už vůbec nechápu proč, možná protože jsem neměl nic na sledování a to vlastně nemám dodnes, takže se dívám na cokoliv, co mě napadne, ale už bych měl taky napsat něco k prvnímu dílu nové série. Asi začnu nejprve klady, aby se neřeklo, že Bleach zničehonic hejtím jak o závod vzhledem k tomu, že ještě před dvěma roky jsem ho miloval a vychvaloval do nebes. Vizuálně asi ok. Ozvučené to je celkem dobře a celkem v pohodě se tu využívá i soundtrack. Co už mě ale nepotěšilo je tempo, protože první díl působí celkem chaoticky, což ve mně vyvolává silný strach, že to zase bude stopadesátá záchranná mise. To je asi vše, co tady napíšu a ještě zkusím dát šanci tak jedné nebo dvěma epizodám a uvidím, jestli mě to bude bavit a nebo ne. ()