Andy je typický americký středoškolák, kterého trápí nejvíc to, že je stále panic. Myslí pouze na sex s kýmkoli, s čímkoli, a hlavně hned. Stejný problém kupodivu řeší i jeho tři nejbližší kamarádi – sympatický sportovec Jarod, třídní šprt a romantik Griff a výstřední milovník gay filmů Nico. Všichni si přísahají, že do konce léta přijdou o panictví. K tomu jim mají pomoci triky, které se naučí od drsné lesby Muffler, o které kolují sexuální legendy. Tato komedie si utahuje nejen z „heterosexuálních“ filmů typu Prci, prci, prcičky, ale i z gay klasik jako jsou Klub zlomených srdcí nebo Queer as Folk. Zároveň film zůstává natolik citlivý, aby pod povrchním tlacháním o sexu objevil příběh o přátelství a ztrátě dětské nevinnosti. (ČSFD)

WorteeFlex

Poněkud velmi nepovedený pokus o to udělat jakési "gay American pie". Vše v tomto filmu je afektované, špatný výběr herců (až na výjimky) to potvrzuje. Pokud se tvůrci snažili dodat do tohoto snímku kamkoliv nějakou formu oduševnělosti, tak jsem ji zcela přehlédla. Je to pouze komedie bez vyššího účinku, ale ano, i takové občas potřebujeme. Je to totální mrhání časem, ale pokud si potřebujeme třeba odpočinout, nebo se odreagovat, je to dobrá "ptákovina" (a to doslova). ()

Mangano

Gay teen céčková parodie letních horny komedií. Film je kvalitativně velmi laciný, ovšem na kvalitě mu rozhodně neubírá homosexuální tématika, jak se tu opovažují drze naznačovat někteří typicky čecháčkovsky homofobní uživatelé, brečící, jak museli neustále sklápět zrak. Milí pokrytci, to, že se tady chvástáte jak blejete nad homosexuálním análním stykem a pak si ho večer užívaje rádi umažete v análu svojí kňučící partnerky, tak jen a jen tohle pokrytectví je doopravdy k blití. Na tomhle filmu oceňuji hlavně to, že jsem něco takového doposud neviděl a jen tak asi ani v současné době neuvidím. Taky je to opravdu příjemná změna oproti těm valícím se tunám a tunám natřásajících se a chychotajících se koziček napříč celou světovou filmografií. Takže za odvahu přidávám další hvězdu a cením snahu přijít s něčím neotřelým. ()

cross odpad!

Nemám nic proti homosexuálům a věřím že pro mnohé z nich bude film příjemným zpestřením a srandou v protipólu všech těch hetero-teen komedií, ale upřímně řečeno, nejen že to není sranda, tohle je fakt prvotřídní hnus humus.... Asi jako by jste si pustili nějakou pitomou teen-komedii a prostřihli ji reálným gay-pornem.... No, fakt síla... ()

Soweek odpad!

Teprv podruhé na csfd dávám odpad, ale myslím že oprávněně. Příběh: parta 4 kluků se vsadí že do konce léta přijdou o panictví...ovšem s jiným klukem. Že vám tento příběh něco říká? Ano jedná se o Homo American pie,kromě Stifflera je zde Muffler,nechybí hrátky s teplým koláčem, ujetý tatík nachytávající syna v pokoji s mrkví v zadku, pokus o sex za přítomnosti webkamery pro čumili,sex s Mufflerovo dědečkem na kulečníkovém stole na poslední party,prostě je zde vše co v American pie,za opravdu velké účasti nahých prdelí a ztopořených klacků. Nemluvě o tom že "herecké" postelové výkony vypadají více než reálně. Jestli ste se čtením došli až sem a pořád si myslíte že to může být dobré,protože jste fanoušky teenage komedií, nedoufejte ani v to. ()

Olík

Ano, existuje gay reakce na kultovní sérii Prci, prci, prcičky. Ano, zhlédnul jsem jí. Ano, ačkoliv vesničan jako kombajn, nemám s touto komunitou sebemenší problém. A ano, tady jsem je začínal pomalu nenávidět. Laciné, hloupé, zesměšňující, trapné. Špatně napsané, špatně zahrané, špatně natočené….špatně mi z toho bylo. Doposavad jsem žil v milné představě, že není mnoho horšího ve světě filmovém, než tristní studentská komedie…..no a je, tristní studentská homo komedie. ()