Philip Sauvage (Jean-Claude Van Damme) bol počas operácie Púštna búrka vojakom špeciálnej jednotky. Teraz je najatý na ochranu bývalého svetového šampióna v ťažkej váhe Waynea Barclayho (Razaaq Adoti). Barclay, z ktorého sa medzičasom stal zámožný podnikateľ, sa i so svojou rodinou ocitol v nebezpečenstve. Z väzenia práve prepustili bývalého rapového kráľa a gangstra, ktorý sa chystá Barclaymu pomstiť za to, že ho pomohol dostať za mreže. Riziko je vysoké, a preto Sauvage starostlivo zostaví tím mladých bojovníkov a bývalých vojakov, aby mu pomohli. (TV Markíza)

MartyArt odpad!

WTF?? Asi polovina scén tam chyběla, záporák - rapový zpěvák (nesnáším rap), žalostně natočená akce, nezáživný postavy, nudnej story ohledně Van Damma (ani nevim jak se ve filmu jmenoval XD) a finální boj s šéfem (XD), kterej je úplně nelogickej a vůbec, o co tam šlo?? Takhle bych tu toho vypsal hodně, ale bolí mě už prsty z klávesnice :-) ()

pirate

Van Damme má i lepší filmy, ale i horší. Když už se hvězda nepředvedla na nejvyšší úrovni, tak alespoň film byl zábavný a nenudil. Pro jeho fanoušky bych ale doporučoval film s větší porcí akce, zde se Van Damme zrovna dvakrát po bojové stránce neuplatní. 75% ()

Renciasko

A je tu zase jedna Van Damme-ovka, ktorá zafungovala dobre ako večerný odbúravač celého dňa. Damme tu tentokrát hrá rolu bodyguarda, ktorý chráni jedného bossa pred druhým. Je to také lacnejšie spracovanie vojen gangov, v afro-americkom štýle, navyše ženy, rap hudba, všetko je tu vo "veľkom štýle" ako to afro-američania zbožnujú. Videl som však od Van Damma aj lepšie filmy. Každopádne svojim jednoduchým dejom, si človek celkom oddýchol, len keby nebolo toľko reklám v tej telke. 60% ()

YoKoKura

He he Ona: Říkala jsem ti že je můj bratr tvrdý. JCVD: Já vím, ale čekal jsem beton, ne vyztuženou ocel. Po této replice vypínám TV. ()

Martyjoker

Ale joo...na večer před spaním to nebylo až tak marné, Van Damme má i horší snímky....nejvíc mě pobavilo, jak byl "tvrdej" v těch kvasi romantickejch rozhovorech se ségrou Barclayho...:-) ()