John Palmer je muž, který miluje extrémní dobrodružství.
Jednoho dne se vydává do Bulharska, kde se podle jedné mapy nacházejí jakési solné doly. John se po příjezdu jako vedoucí skupiny nadšenců spouští do dolů, ale výlet se již brzy změní v noční můru. Doly které měly být opuštěné, mají obyvatele, kteří mají velký hlad. (Chupacabre)

Zombiepod odpad!

Začalo to ako typický podradný film za najnižší možný rozpočet z najhoršími hercami akých kto kedy vyhrabal z hlbín zeme, no to sa ešte prekúsnuť nejak dalo. Akonáhle vybehli na scénu polystyrénové jaskynné kulisy z lacného divadelného predstavenia a smiešni chrobáci na baterky, musel som to vypnúť. Toto predsa od človeka so zdravým rozumom nemôže nikto chcieť aby to dopozeral. ()

eraserhead666

Asi to nebude zcela trefné, výstižné a pravdivé, ale první co mě napadlo, že je to tak asi eFkový mix Starship Troopers (ti "brouci") a Star Wars (laserové "pistolky"). Taky je to případ, kdy již tak sám o sobě špatný film špatný český dabing ještě zhorší. Dabing jedné postavy je tak otřesný, že jsem vážně uvažoval o zapnutí titulků a vypnutí dabingu. Vždycky jsem si tak ymyslel, že záporáci se hrají lehce, jednoduše a dobře, že jsou dobře hratelní a zvládnutelní, patrně ne, protože zdejší záporák je hodně mimózní (nebo je ten herec prostě k hovnu). Ještě pořád přemýšlím a nejsem rozhodnutý (což se mi během psaní komentáře fakt běžně nestává) jestli to odstřelit totálně a nebo tomu alespoň trochu přihodit. Jak tak ale přemýšlím, od nemilosrdného odpadu to zachrání snad jen ty gore scény, sličná brunetka (a vlastně ženský ansábl celkově) a občasná zábavnost (komičnost). Měl-li bych však být upřímný - nedívejte se na to. I když pokud jste jako já, že o odpadovosti filmu se nejlépe a nejradši přesvědčíte sami.... Inu, jak se říká: Neraďte, zmýlit se umím i sám! ()

tron

„Počuli ste to?“ ZAVALENÍ neprekvapia, je to presne také úžasne infantilné béčko (céčko?), aké sme čakali. Začnime u umelohmotných štúdiových kulís „klaustrofobického“ podzemia a pokračujme u stvárnení príšer, ktoré vyzerajú podstatne horšie, ako celý ARACHNID. Scenár, herecké výkony, atmosféra, napätie... nič. Zato vysoký kopec nezmyselného jednania a všetkého, na čo si len spomeniete. Napriek tomu majú filmy, ako ZAVALENÍ, svoje zvrhlo nespochybniteľné čaro a ja sa na ne neviem (a nemám dôvod) hnevať. A čo sa týka Colma Meaneyho... Viac v mojej recenzii na Studna.net: http://www.studna.net/reviews/601/ ()

Pitryx

Tak tento film se měl spíše jmenovat navalení, ve významu slova ožralí. Jako rum z bečky se na diváka valí nesmysl za nesmyslem, jeden větší než druhý. Nemá smysl je ani vypisovat, jako ten nejokatější snad to, že hrdinové procházejí starými šachtami, kde odstřelují skály "laserovou puškou", mají na sobě stále čistě seprané šatky, na sobě ani smítko a vlasy stále krásně lesklé. Také by mne zajímalo, jak se to lano dostalo zpět, když se přece museli přehoupnout všichni, ale chlapec jej nalézá na své straně, ze které přišel /42/. V jednom okamžiku se mi zdálo, ale zde se mohu mýlit, že padající chlapec zavadí rukou o "skálu" a ta se zavlní jako hadr, z nějž je to uděláno /66/. Tím se dostávám k trikům samotným a mohu prohlásit, že jsem se zpočátku domníval, že si něj¨kdo jen hrál v nějakém programu a nemohl to myslet vážně. Tohle bych ještě bral od pana Haryhausena. Takže, pominu li pitomost vedle pitomosti a velmi špatné triky, musím zase vyzdvihnout maličko gore a to, že v ději nebylo jediné delší hluché místo. Já si myslím, že tohle na to plus zcela určitě je. 201111148532/8918 ()

Čáslav odpad!

Mám v sobě pět piv, pár panáků slivovice a sem strasně utahanej po volejbale. Právě jsme přišel domů, zapnu televizi a vidím... Co to vlastně je? Na jednu hvězdičku tuhle perlu povýší snad jen další runda panáků. Někdo zde napsal Béčko, někdo Céčko. A ja se ptám, proč nepokračujeme v abecedě dál?!? Tady nepomůže ani svěcená! ()