Partě přátel se do ruky dostane tajuplná hra Mamba, která slibuje splnění jakéhokoli přání výherci. Vyhrát hru ale není tak jednoduché. Pokud se dostanete na špatné políčko, musíte si vytáhnout kartu, na které je napsané, zda-li jste prohráli. Těm nešťastníkům, kteří prohráli, rovnou karta ve verších prozradí, jakým způsobem zahynou. Dva přeživší hrdinové ale nemají starosti jenom kvůli výhře, musí se vypořádat i s policejním detektivem, který chce hru získat. (-Bomba-)

malylada

Rozhodně lepší hra, než taková Ouija a dosti to připomíná Jumanji. Postavy jsou na přes držku jako ve všech těchto filmech, ale naštěstí ty nejotravnější rychle stihne funus. Asi se nedá úplně hovořit o hororu, neboť veškerá úmrtí ničím nenadchnou a nejsou ani originální, ani drsná. Hodně tomu škodí i amatérský vizuál a příšerné vizuální efekty, před kterými doporučuji zavírat oči. Když to vezmu kolem a kolem, tak mě pasáže kolem postav bavily více, než tam kde se objevuje smrt a s přibývajícím časem to nakonec příjemně utíká.......5/10 ()

Morholt

Některý detaily mě dokážou naštvat. Třeba hra, která vznikla ve Španělsku v dobách Torquemady, disponuje anglickými popisky. Ba co víc, je to všechno psáno dnešní angličtinou. Já vím, že jde o prd, ale tak kua bylo by tak složitý, nechat to napsat alespoň španělsky s tím, že by to jeden z těch tatarů dokázal přeložit? Asi jo. Jinak, jak už tady padlo, jedná se o hybrid Jumanji a Nezvratného osudu, který má své světlé stránky, kterými jsou především dámy a pár krvavých momentek, ale bohužel převažují negativní pocity. Autoři si moc nevyhráli se způsoby zabíjení a právě na nich to v podobných filmech stojí. Umíralo se až moc obyčejně. O nesympatických jelitech mužského rodu ani nemluvím. S napětím se také zrovna netrhaly pytle, ale přimhouřím oči a těch 40% tomu pošlu. ()

JASON_X

Jsou béčka která mě svou hloupostí baví, ale jsou i případy opačné. A Open Graves patří k těm druhým. Na tomhle filmu bylo nejlepší to, že všechny ty krajně nesympatické postavy postupně jedna za druhou kapaly. Takže člověk se tolik nerozčiloval nad mentálně retardovaným scénářem, když se mohl občas pokochat bolestivou smrtí nějakého xichta či xichtky. Ale co čert nechtěl - scénárista naschválníček je na konci zase všechny nechal ožít, čímž mě naprosto znechutil. Hodina a půl mýho života v hajzlu. Ale na druhou stranu - viděl jsem už mnohem horší filmové hnoje. ()

misterz

Kombinácia Jumanji a Nezvratného osudu ma celkom bavila, nebolo to tak zlé, ako by sa na základe hodnotenia mohlo zdať. Oproti Nezvratnému osudu však snímok zaostáva v atmosfére a efektoch, mám dojem, že sa v tomto smere mohlo spraviť viac. Režisér nevyužil potenciál dobrého scenára, škoda. Záver bol najlepší a na poslednú chvíľu vďaka nemu išlo moje hodnotenie ešte trocha vyššie. 60/100 ()

Radka_86

Amíci a Španělé? No z této spolupráce jsem měla trochu smíšené pocity a proto jsem se do shlédnutí tohoto kousku zrovna moc nehrnula, ani místní hodnocení mě nijak neokouzlilo ale konečně jsem po dlouhé době dostala od hororu o mnoho více než jsem čekala. Skvělá atmosféra, žádná "prázdná" místa, povedené efety a hlavní hrdina kterého bych si bez váhání vzala domů :-) Tajemné, napínavé no prostě super podívaná. 80% ()

• Hra Mamba by měla pocházet ze španělska 15. století, ale text na kartách a hrací desce je v angličtině, částěčně v latiny. (Agita)

Hudba dostane na zadek...

Hudba dostane na zadek...

09.07.2006

Nezničitelný vicekrál béčkových akčňáků Steven Seagal je zpátky v úplně jiném řemesle, než jsme u něj zvyklí. Pistoli a pěsti zaměnil za kytaru a mikrofon. Z bijce Seagala se stal bluesman Seagal.… (viac)