Pakárna je černohumorný animovaný seriál. 13 patnáctiminutových satirických příběhů je určeno mladým lidem ve věku 14-99 let.

Hlavními hrdiny je čtveřice teenagerů - Intoš, Drsan, Synáček a Bohouš Mekota. Ti docházejí do školy, kterou řídí Ředitel Hnízdo - odborník vyslaný americkou Nadací pro podporu primitivních národů ve střední Evropě. Jeho úkolem je pozvednout nám tady všem - tedy i vám - bojovou a pracovní morálku.

Druhou linku tvoří rodina Bohouše Mekoty - nezaměstnaný Otec, hodná Máma a Dědeček - milovník starých časů.

Technologie:  Seriál je vyráběn technologií ploškové počítačové animace pomocí software Maya a Animo. Jednotlivé plošky a pozadí jsou ručně kreslené, poté nascanované do počítače a vykolorované softwarem Animo. Posléze jsou přeneseny do software Maya, kde je z nich vytvořena plně hybná „plošková loutka“ s virtuální kostřičkou, které následně tým animátorů vdechne život. (oficiálny text distribútora)

moviesfan odpad!

Proč? Proč? Nechápu co vedlo tvůrce, aby něco takového stvořili. Je to opravdu pakárna, a to jak příběhy, tak konverzací. Hodnocení: 15% ()

Hannibal92

I když je to ujety, tak na tenhle seriál jsem narazil před asi pěti lety když jsem se doma nudil a do vyhledávače jsem psal náhodná slova. Rozhodně si myslim že Pakárna je tady dost podhodnocená a kdyby každý hodnotil opravdu za sebe, bylo by hodnocení minimálně o 20% větší. Já jsem se u toho tenkrát teda dost pobavil ()

Vojcl

Zajímavá grafika, pár skutečně vtipných hlášek a konečně po dlouhé době pokus v Čechách o vytvoření něčeho nového... Na druhou stranu podobnost se Simpsonovými či South Parkem je vážně viditelná... ()

gogos

Viděl jsem zatím jen jeden díl a špatný nebyl... nejvíc mě dostalo, jak šli ti tři plešatý hoši a zpívali si Landu... valel sem se smichy.... ()

L_O_U_S

Ano, tenhle seriál je opravdu pakárna. Jednoduchá animace by se dala strávit, ale příběhy byly naprosto slabé, nevtipné a chyběla jim pointa. A tu scénu s plakátem ovce jsem naštěstí neviděl. "To je pakárna!" (76.) ()

Katarine

Viděla jsem asi celé tři díly, zasmála jsem se možná jednou. No ale na odpad to zase úplně není, nějaký nápad to přece jen mělo. ()

C0r0ner

V době vzniku jsem byl přesná cílovka a na tenhle seriál jsem se dost těšil. Hlavně proto, že jsem čekal nějakou inspiraci pro dělání debilit na gymplu. Bohužel jsem se ale dočkal nudného a extrémně nevtipného braku, který posloužil tak možná jako odstrašující příklad, jak to na nějaké škole může vypadat. O příšerné animaci není potřeba mluvit. 10% ()

fars

Katastrofa, vtipy na pokraji trapnosti, pribehy o nicem. To, ze je graficke zpracovani hodne odflakle bych jeste prezil, ale ten daging - proboha to je fakt pruser! ()

DominikV odpad!

Myslím, že to běželo na ČT a chtělo se to vyrovnat seriálu Simpsonovi, nebo tak, něco. Jeden díl stačil, pak už jen- nashledanou a (ne)zkuzte to znovu! ()

Ruuzha

Tohle se opravdu nepovedlo, pár vtipných momentů, ale jinak brak. Jediná povedená věc na tomto seriálu byla úvodní píseň od Xaviera Baumaxy. ()

COF_666 odpad!

Totální kravina,která navíc vypadá jako kdyby to udělali v Malování (program ve windovs:-))!Jeden z dalších "kvalitních" kreslených seriálů ČT 1!! ()