Aein

Ve výtahu se potkávají dva lidé. Ona zírá na brožurku o Zanzibaru, která mu spadla na zem, On ji několik vteřin poté zve na skleničku. Ona odmítá a vyráží tam, kam měla namířeno. Jenže tam opět potkává Jeho. Po několika krátkých slovních přestřelkách si padají do náručí… Oba stojí před důležitou volbou – On se chystá přestěhovat do Afriky, Ona si má brát dlouholetého přítele. Během jediného dne a noci se ale sblíží, ubližují si, dělají si navzájem radost, uvažují nad svou volbou... Jak skončí tento dlouhý den? (Natascha)

merigieren

film o tom jak se dva milenci během pár dní baví a přitom vyčerpají všechny kouzelné momenty, které si lze představit, od běhání deštěm, hlazení ve sprše, malování pěnou, tancování a tak... Má to odvrácenou stránku a tou je rozum, který nakonec zvítězí. no je to hezká pohádka pro holky, v praxi těžko realizovatelné :-) ()

Ygnor

Korejský „Milenec“, ač jsem měl očekávání, mě téměř hluboce zklamal. V romantickém sblížení duší, či jen záblesku vášně, musí divák cítit, že to mezi aktéry opravdu jiskří. Tady prskavka ležela asi týden na dešti, ne-li přímo pod okapem v kádi. Asijsky barvité prostředí, ani hudba, natož rádoby pojaté explicitní milostné scény nezachránily zásadní myšlenku dilemata vztahu mezi odjíždívším mužem, jenž jede hledat sama sebe, a ženou unuděnou delším vztahem, která se má záhy vdávat. Hyeon-a Seong mnohem více herecky zazářila v Ki-duk Kimově Času. Vlastně ani tam se mi nelíbila, tedy jako žena, ale to už je otázka mého osobního vkusu. Na rozdíl však Čas od tady této „epizodky“ byl u mě za plnokrevných pět. Obrysy rukou na lavičce v parku nakonec zachránily snímek od potupného bodového ohodnocení. ()

agrimon

Na mňa to zapôsobilo a vôbec mi to nepripadalo lacné alebo nudné ako tvrdia iní uživatelia.. Trochu viac ako priemerný romantický film o vášni a príťažlivosti so smutným koncom. ()

koza3

Nechal jsem výběr filmu na ženě a nečekal jsem, že vybere jihokorejský romanticko-erotický film. Oukej, korejky nejsou moje krevní skupina, ale pojďme na to. Začátek filmu se mi moc líbil. Kontrast dvou osobností a jejich rozkvět až řekl bych "převrat" bylo příjemné sledovat a nechávalo mě to napjatého v očekávání happy endu. Ten se však dlouho nedostavoval. Ač to mělo hodinu a půl, připadalo mi to jako dvě a ten konec jsem čekal někde po hodině. Bylo to tedy jako nastavovaná kaše a hodně jsem se před závěrem ošíval. Celkově průměrný snímek a bude mi navždy záhadou, jak žena vybrala zrovna tohle. ()

prdelitos

No,tak tohle mělo velmi daleko do mého milovaného Před úsvitem, ikdyž použili pár stejných momentů, aby asi docílili stejného efektu. Ženská postava mně připadla trochu agresivní a afektovaná, on zas trochu více přehrával. ()

Loganberry

Asijské Před úsvitem. Je v tom sex a méně se ti dva vykecávají než ve výše zmíněném. Nemastné, neslané, hlavní představitelka mě neskutečně štvala tím, jak pořád krčila bradu a hlavní představitel byl jako postava až moc nereálný. Čili za tři, a to ještě s odřenejma ušima. ()

Molerat

Romantika, sex, vášeň, nespoutanost v korejském podání? Zajímavé, nechtěl jsem se na to moc dívat, nakonec jsem se donutil a výsledek stál za to.Závěr mě opravdu dostal, takhle živé, uvěřitelné znásilnění jsem nikde, nikdy v žádném filmu neviděl, bylo mi opravdu špatně z toho.Nevím proč, ale stejně nemůžu dát plný počet, tenhle žánr mě nebere. ()

LuthorLex

Veľmi pekna bola ta Kórejčanka :D Nerad pozeram na japonské nie to ešte na kórejske filmy ale tento sa mi páčil. Odporúčam pozrieť. ()