Padlí andělé na Zemi si jdou po krku. Vytvořili dvě party, které vedou Malachi a Bartoloměj. Bratři spojí své síly s Castielem, který něco o těch andělech ví. Metatron se spojí s Ezekielem (v Samově těle) – společně chtějí nebe přetvořit k obrazu svému. Castiel si vymodlí anděla Muriela – chce se od něj dozvědět pár informací, jenže stoupenci Malachie vystopovali Muriela, a tak zajali Castiela a Muriela. Myslí si, že Castiel může za pád andělů. Metatron se znovu setká s Ezekielem, který se k Metatronovi přidá, ale Metatron chce vědět, že je mu opravdu loajální, proto musí zabít člověka, který je na papírku, který mu Metatron dal. (Varan)

helraiser

Ač mě ta andělská linka už dost nudí, tak tenhle díl je dost dobrej. Dvě frakce andělů se řežou mezi sebou hlava nehlava, Castiel je zpátky a prorok Jimmy to má za sebou, smahne ho anděl v Samovi. Takže super díl. ()

• Keď ženy zo speváckeho klubu Sväté melódie vstúpia do motorkárskeho baru; pieseň, ktorá hrá na jukeboxe, je „Bad Luck“ od Social Distortion. (Pat.Ko)