Poté, co je Bobby postřelen, je ihned převezen do nemocnice. V nemocnici bratrům doktoři řeknou, že na tom není dobře. Mezitím se Bobby ve své mysli potká s Rufusem, kterého zachrání na jedné z jejich misí. Poté, co se i Rufus vrátí z nemocnice, řekne Bobby, že jediný způsob, jak se dostat do světa živých, je prožít si znovu ty nejhorší zážitky života. Bobby s Rufusem se vydají na dlouhou cestu plnou nástrah, překvapení a slz. A aby toho nebylo málo, smrt je jim v patách. (Varan)

helraiser

Rozlučkový díl s Bobbym plný emocí, objeví se i starý známý Rufus. Dokonalý díl i když opravdu smutný. Rozlučka s jednou z nejlepších postav seriálu, ale odvaha tvůrců se cení. Od této chvíle už nic nebude jak bývalo, Bobby budeš nám všem chybět a budeme vzpomínat na všechny ty chvíle s tebou. Hodně silná epizoda po všech stránkách. ()

• V nemocnici po tom, čo Dean (Jensen Ackles) udrie do skla, sa v reproduktore ozve „Code grey“. Code grey je bežný kód v mnohých zdravotníckych zariadeniach pre bojovného človeka. (Pat.Ko)
  • Keď Bobbyho (Jim Beaver) prevezú do nemocnice, jeden zo zdravotníckych pracovníkov uvedie „GCS 5“. Toto sa týka stupnice Glasgowskej kómy (GCS), ktorá odkazuje na úroveň reakcie pacientov na ich bdelosť, verbálnu odozvu a mobilitu. (Pat.Ko)