Jednoho deštivého večera vstane muž z mrtvých, dojde do domu jiného muže a toho také zabije. Bratři do městečka doráží a zjišťují, že několik lidí vidělo mrtvé, kteří byli pokrytí od hlíny. Bratři se vydají na místní hřbitov hledat mrtvolu Claye Thompsona, jenže ten ve svém hrobě není. Claye najdou v domě toho, kdo Claye zastřelil a při pokusu odejít z domu jsou zatčení místní policií. Odtamtud je naštěstí dostane Bobby, který je zavede k sobě domů, kde je jeho mrtvá manželka Karen. Karen pak navštíví Deana, kterému řekne o tom, že ví, že je mrtvá. Sam se vrací do městečka a zajde za místní šerifkou, které se přeměnil syn na zombie. Celé městečko napadli zombie, proto Sam, Dean a Bobby musí pozabíjet všechny nemrtvé. (Varan)

helraiser

Další parádní díl v řadě. Tentokrát do děje zasahuje Smrt, která probudí k životu několik mrtvých v Bobyho městecku a je to slušná jízda. Závěrečnej zombii masakr je parádní. Smrťák se mi líbí čím dál víc. ()

• V seriáli sa po prvýkrát objavila Jody Millsová (Kim Rhodes), ktorá sa neskôr objaví v seriáli pomerne často. (Pat.Ko)