Tím, že Sam zabil Lilith, dovolil ďáblovi vstoupit na Zem. Při útěku z kostela se bratři dostali do letadla a následně jeli k Chuckovi pro informace o tom, co je čeká v budoucnosti. Chuck jim řekne, že Castiel zemřel. Také jim prozradí, že na Zemi je jistý Michaelův meč a že se nachází u "42 psů". Následně je Dean napaden Bobbym, do kterého se dostal démon. Po chvíli do bytu vstoupí stará známá a chce nechat Deana zabít. Podaří se Deanovi přemoci zlo, nebo všichni zemřou? (Varan)

helraiser

Super zahájení sezóny. Lucifer je venku a získává svou schránku, to byla nejlepší část dílu. Jinak se nám objevuje stará známá potvora Mag, andělé a démoni a vše běží jak má. Vypadá to na pořádný mač a lepší start jsme si ani nemohli přát. Spokojenost a čekám pořádnou jízdu. ()

• Je veľmi nepravdepodobné, že Bobbyho by mohol posadnúť démon. Práve Bobby (Jim Beaver) chlapcov (Jared Padalecki, Jensen Ackles) naučil ako sa chrániť pred posadnutím. Je tiež nepravdepodobné, že Bobby nemá ochranné tetovanie. (Pat.Ko)
  • Epizóda je pomenovaná podľa piesne od The Rolling Stones. (Pat.Ko)