Castiel a Uriel žádají Deana, aby to byl právě on, kdo bude mučit Alastaira. Dean nabídku příjme. Sam se spojí s Ruby a chce po ní, aby našla Deana. Ruby Deana najde a Sam ihned vyráží za ním. Dean se při mučení dozví, že jeho návštěva v pekle byla prolomením první pečetě. Alastair se mezitím osvobodí z pout a zaútočí na Deana. Stihne Sam pomoct Deanovi, nebo je na to už pozdě? (Varan)

helraiser

Sakra dobrej díl, kterej má opravdu koule. Válka mezi anděli a démony jede na plný koule, andělové umírají jak na běžícím pásu a Dean to má se zajatého Alastaira dostat. Ty části s Deanem a Alastairem jsou nejlepší, to prostě nemělo chybu. Opustí nás pár zajímavých postav a to přímo mistr mučitel Alastair kterýho sejme Sam svýma démonickýma schopnostma a další kdo nás opustí tak je Uriel, kterého pro změnu probodne Andělka Anna, když vyjde na jevo, že to byl on kdo mordoval anděli, kteří mu nechtěli pomoci při osvobozování Lucifera, na čemž celou dobu tajně pracoval. To se Samem mi přijde dost směšný, že dokáže zabít jednoho z nejsilnějších démonů po požití trochu krve, ale na druhou stranu to ukazuje na genialitu Azazelova plánu, nicméně Sam je rozčiluje čím dál víc. Ale super díl. ()