JASON_X

Spojené státy, sériovým vrahům země zaslíbená. A pokud hustota sériových vrahů na km2 překoná kritický bod, stane se, že se rajóny i cesty dvou takových vrahů protnou. A jak takové setkání konkurentů probíhá, tak o tom vypráví tahle černohumorná groteska. ()

filmmovier

Fajn záležitost o takovém obyčejném americkém řidiči. Díl, který v paměti nijak výrazně neutkví, ale který je výtečně zahraný a hlavně natočený a skvěle pracuje s napětím (které tentokrát neztělesňuje žádné nadpřirozeno, ale sám člověk), je v něm několik fakt dobrých scén a to je asi všechno. Uteče to, nenudí to, Pick Me Up je rozhodně kvalitní podívaná a mimo tento seriál a rozpracovanější by opravdu mohla být výborná, takhle ale působí obyčejně a zapadle. Přesto ode mě ale velmi silných 75%. ()

Frajer42

Horor v žádném případě. Nicméně se jednalo o celkem vtipnou několikanásobnou vyvražďovačku uprostřed ničeho. Oba záporáci nejsou nic moc, ale právě proto, že jsou dva to byla opravdu celkem bžunda. Velmi se mi líbil i správně perverzní závěr. ()

PKD

Opět drsná záležitost. Nic pro slabší povahy. Od režisérsko/autorského génia, Larryho Cohena, tvůrce takových fláků jako trilogie, Ono to Žije, Pěna a autor Maniac Copa, etc. Taky tam dal 2 ze svých oblíbenců z 80tek - Laurene Landonovou z třeba Maniac Cop I+II a Michaela Moriartyho (má parádní příjmení, což?) z např. Pěny nebo Ono to Žije III. ()

honajz2

Vyvražďovačka bez smyslu a vysvětlení, kde vrazi jsou jen vrazi, oběti jen oběti a nic víc v tom není. SPOILER A od půlky už z obětí přežije jen jedna postava, takže konstantě sledujeme ji. KONEC SPOILERU. Je to poněkud o ničem, ale atmosféru to má dobrou (a určitě lepší, než mírně podobný Incident On and Off a Mountain Road), občas mě to svojí přehnaností i bavilo a myslím si, že to byl účel, jen jsem teda od toho čekal víc, když to tak zajímavě začalo... 3* ()