Andrea1717

Neviem, ale tento film mi moc nesadol, zrejme hereckým obsadením, neviem prečo Udita Goswami hrá, nevie to, nie je pekná tak prečo. Po celý film mala hrozný výraz na tvári, ako keby ju štvala vlastná existencia a keby nazrela do mliekárne, tak im všetko mlieko skysne a nebolo to o nič lepšie ani keď sa konečne vo filme usmiala. Dino Morea je z toho istého súdku. Jediný kto za niečo stál v celom filme bol Emraan Hashmi. Piesne boli ale celkom obstojné, aj keď sa mi do pamäte príliš nevryli, ale v danom okamihu filmu boli pekné. Celý dej a zápletka silno predpokladateľné, takže rozuzlenie žiadne extra prekvapenie. ()

Ramanam

Profesionální fotograf a sukničkář (Emraan Hashmi) se ocitne ve finančních potížích. Jednoho dne, ještě před zahájením jeho výstavy, mu zcela osudově do života vstoupí neznámý zámožný muž (Dino Morea), který od něj zakoupí všechny vystavené fotografie. Poté za ním příjde znovu a odkryje pravý důvod svého zájmu o jeho osobu. Nemá zájem o umění, ale o druhé fotografovo nadání, kterým je svádění žen. Chce, aby mu svedl manželku (Udita Goswami), které se chce zbavit. Manželce se ale život v přepychu líbí a rozvádět se odmítá, proto ji chce touto cestou donutit, aby se zamilovala a sama o rozvod požádala. Poté muži slíbí další peníze a ukáže mu navíc fotografii své ženy, kterou fotograf ze své minulosti zná, neboť s ní měl konflikt. To bere jako výzvu, a proto přijímá a odlétá do Londýna, kde má boháč své sídlo. Začíná tak hra na kočku a myš, která se zamotá a fatálně zvrtne... Rozhodně žádný zázrak nečekejte, aby poté nepřišlo hořké zklamání. Další z řady béčkových filmů, jak příběhem, provedením, tak hereckými výkony. Musím ale vyzdvihnout hudební doprovod. Mnoho písní a kupodivu vzhledem ke kvalitě snímku vůbec ne špatných. Jako kompenzaci a protiváhu oproti zbytku s díky přijímám. E. Hashmi dopadl asi nejlépe a jeho postava nebyla až tolik výrazově plochá. D. Morea je spíše krasavec, než zajímavý herec. U. Goswami se snažila být hrozně moc sexy a všude kde se jen dalo ukazovala pupíček a své spoře oděné tělo. Žel, když to v někom opravdu není, tak mu ani zajímavé křivky nepomohou. Stejně jak D. Morea je nevýrazná a nezajímavá. Kdyby se to vzalo za jiný konec, mohl být výsledek určitě lepší. Nestalo se tak, a proto na lepší hodnocení, než jsou dvě hvězdy nelze ani pomyslet. ()