Operation Las Vegas

TERRORDROME

Francúzsky samorast N.G. Mount to tentoraz skúša s akčným žánrom a výsledok je v súlade s jeho štandardom takmer nepozerateľná záležitosť plná náhodne pozliepaných prvkov. Vzhľadom k amatérskemu pôvodu filmu je možné oceniť nejaké tie výbuchy a fakt že do toho režisér zlanáril aj jednú zašlú béčkovú hviezdu, konkrétne Richarda Harrisona ktorý sa v 80-tych rokoch živil hlavne vystupovaním v stupídnych ninjovských klauniádach režiséra Gofrey Ho s ružovými ninjami v plastových pršiplášťoch. Operácia las Vegas nešikovne kombinuje nudné rozprávacie scény kutia piklov s nezmyselnými akčnými vložkami bez krídelok kde sa nejaký panáci naháňajú prériou a imitujú streľbu trasením zbraňou. Zo začiatku ide zrejme o nejaký kufrík a potom prídu na scénu žoldnieri vedení ultradrsnou amazonkou. Vyfintený seladón Harrison tomu celému moc nepomôže, lebo sa polovicu filmu váľa v posteli a pofajčieva. A potooom... na neho vyskočí ninja s blond ofinou v extrémne smiešnom a komicky zrýchlenom súboji. Tak predsa, už som sa bál! Za zmienku určite stojí aj scéna kde bojové komando narazí na jedínú mínu uprostred prérie, harrison ju zbadá z dvadsiatich metrov, černoch ju ide zneškodniť a... Vybuchne! Finálna akcia je pomerne rozšupnutá, síce sa stále nesie v znamení detinského trasenia nestrieľajúcimi zbraňami, ale aspoň tam niečo vybuchuje. Kto nie je harcore milovník trashu nech sa na to nepozerá, lebo určite umrie. ()

Časové pásmo bolo zmenené