Porkys je zapadnutý bar v malom mestečku na Floride. Pre partiu miestnych stredoškolákov je však vysneným miestom plným zábavy, piva a sexu. Keď sa tam ale konečne dostanú, všetko dopadne trochu inak. Teenagerská komédia nabitá bláznivými gagmi, ktorá vám pripomenie ako chutí mladosť! (oficiálny text distribútora)

ANTYCHRYST

Hahaha tak tohle je jízda alá prcičky, ale o pár desítek let dříve :) nikdy nezapomenu na vhs a proslulej dabing jedním člověkem, plnej pokoj lidí a v malé tv na videopřehrávači hrál prasátko Porky. Pro mě kultovní záležitost :) osmdesátejch let :) 100 % ... jak se ten učitel řeže v tý tělocvičně :) :) učitelka hrošice co chce měřit genitály :) a vrcholná scénka v ředitelně u toho jsem brečel smíchy :) ()

lykan9

Komedií jako je Porky si musí současník považovat, protože něco podobného už dnes nikdo nenatočí a určitě bude jednou někdy uvažovat, že tento film i zakáže. Porky je plný šovinismu, rasismu, antisemitismu a hlavně dehonestuje ženské pokolení, protože se tu holky smějí úchylným vtípkům mladých kluků, kteří nemyslí na nic jiného než sex. A přitom, jediné, o co tu jde, je zábava, která opravdu baví. Asi by si tato komedie čtyři hvězdy nezasloužila, protože ve výsledku nejde o zas takové umění, ale Kim Cattrall tu částečně ukázala svýho bobra a to se počítá. ()

Han22

Čekal jsem od toho blbost, ale dočkal jsem se skvělé teen komedie, která se slovenským dabingem nemá chybu. Trochu je to jak Prcičky, nechybí tu nahota, šmírování bab, věčný panic Pipík, geniální scéna ve skladu ponožek a v ředitelně, šílená tělocvikářka a ve finále skvělá pomsta tomu praseti Porkymu. Moc fajn film na večer a už se těším na pokračování. EDIT: No trochu jsem na ten film zestárl a už to není taková sranda jako před léty (že by českým dabingem?). Ale minimálně scény v ředitelně a finále jsou fantastické a i když jde jen o to jedno, najdou se i hlubší témata (rasimus přenášený z otce na syna) a za celou tu nevázanou pohodovou atmosféru si to 4* pořád zaslouží. ()

Fiftis

Ako prežíva partia puberťákov život na strednej škole? Ich starosti sa točia okolo samých dôležitých vecí - napríklad špehovanie dievčat v sprchách alebo vymýšľanie naschválov učiteľom. Porky je názov vysnívaného striptízového baru. Perfektné komédia, ktorá mi tak trochu pripomenula prcičky s tým rozdielom, že tento film je o niečo starší a preto aj nie tak vulgárny. Nájde sa tu plno srandovných situácií a podarených hlášok, ktoré zaručene pobavia a donútia vás sa zasmiať. Dá sa povedať, že humor neurazí. Dôkazom tomu je napríklad scéna v dievčenských sprchách, ktorá je jednoducho fantastická. A to, ako sa pomstili zradnému majiteľovi nočného klubu Porkymu bolo tiež výborne vymyslené. Ak máte chuť na retro kozičky, tak neváhajte. ()

eraserhead666

Raně osmdesátkový předchůdce Prciček, svým způsobem veselejší ale i vážnější, politicky nekorektnější. Spousta známých ksichtů (jejichž jména si ani nevybavíte) zamlada, lovci bobrů a bobři samotní (skvělá to doba, kdy to chlapci ocenili, dneska by většina z nich asi zhnuseně prskala, dneska by se koukali tak akorát na čerstvě rozmraženou kuřecí kůži), prdelka Kim Cattrall a naprosto úžasná scéna v ředitelně. Fakt obdivuji Nancy Parsons, že to dala bez střihu s vážnou tváří a nezbořila se smíchy. Zajímavý, pro mě dosud neznámý, zábavný klenot s parádní dobíhající sedmdesátkovou (ty auta) a nabíhající osmdesátkovou atmosférou. ()