Journal intime d'une jeune fille en chaleur

• Francúzsko Adorable Lola (viac)

Xeelee

Adorable Lola muselo bejt na svou dobu strašně drahý a odvážný péčko. Kromě spousty běžných praktik tu je třeba znásilňování kombinovaný s voayerstvím, dvě na jednoho s análem nebo domina v masce a koženém obleku s normálně oblečenou ženskou na vodítku. Film byl točenej na spoustě lokací, má rozmáchlou výpravu, dobrou kameru, hodně se v něm cestuje (auto, vlak, letadlo)… Měj jsem pocit, že se dvě scény neodehrávaly na jednom místě. Většina filmu se odehrává v exteriérech, film je zručně natočenej, dobře zahranej a působí velmi filmově. Normálno se tu naprosto přirozeně střídá s úchylnem a občas film i pobaví. Scéna ve vlaku s farářem, kouřícím si ptáka je nezapomenutelná. Přefikne spolucestující, která si ho při tom fotí a při kontrole jízdenek se nenápadně(!) schová… :-) Děj nevypadal triviálně, hodně se tu mluví a hraje (dobře). To je poněkud nevýhoda, když se na to člověk dívá v originálním francouzském znění na netu. Kdyby někdo udělal titulky, tak bych se nezlobil. Fakt to stojí za to. | ► Adorable Lola (s možností stažení) ()