Harlan Banks (Seagal) je najat k doručení zásilky do Las Vegas. Když ale vyzvedává 20 miliónů dolarů v hotovosti, jeho komplic zastřelí ochranku a se zbraní v ruce Bankse přinutí ujet z banky, následuje neuvěřitelná honička, která pro Bankse ovšem končí ve vězení. S tochou mystické pomoci ale Banks uniká a vydává se na cestu pomsty. (oficiálny text distribútora)

oceanic6 odpad!

Steven Seagal zase o pár kíl tučnejší! Prirátajte si k tomu černošského herca ktorý si hovorí "Treach" , kameru ako z Ordinácie a nekonečné množstvo nudy....HOTOVO! Film je na svete! ()

ttoommaakk

VIděl jsem náhodou. Ale můžu říct, že se mi to líbilo. Kvalitní béčkovej film se Seagalem a v porovnání s ostatními filmy tohoto herce z této doby (2005) narvanej akčníma rvačkama. ()

soukyd33

No, Steven Seagal je v bojových akcích špička, ale zde není poznat, zda je v bojových scénách právě on. 🤔🙄 1. Scéna s policií je super. 👍 Poznámka: Jako vážně? Auta z Rychle a zběsile? 🤔😀 Není to špatné. Má to hlavu i patu. Doporučuji. Hvězdiček 3 ()

gaiman odpad!

Tak seagal ukázal, že už vážně by měl jít do důchodu...jen nechápu to úplně ujetý hodnocení...možná jako groteska, nebo tragédie dobrý alejinak Odpad. Vyhněte se tomuhle filmu obloukem. ()

Gagin

Tak co je toto za trapný pokus? Nedivím se zprávě kterou jsme nedávno zaslech, že Steven Seagal nemá pracovní nabídky a prostě mu nikdo nenabídne roli na natočení filmu. Po shlédnutí tohoto snímku se prostě nelze divit. Film jsem dokonce nedokoukal celý, jelikož mě tak film nudil že to nešlo. Vlastně ani nevím za to dávám * hvězdu. Otřesný film ()

sbinda

Chcete vidět dlouhé Stevenovy pohledy? Slyšet ty nejhloupěší dialogy a rady do života? Jste na správné adrese. Revoluce, natož evoluce se v Seagalově případě dále nekoná. Špička v kliše. Totální rezignace na nápad. A přesto mu někde v Holywoodu stojí vila a má zástup fanoušků, nechápu. 15% ()

frajeris30

Netušil jsem,že Segal může natočit něco tak hrozného a primitivního. Býval to u mě borec,kterého jsem si cenil, vážil a obdivoval.Ovšem tento snímek mi otevřel oči.......je to jen sběrač obdivů a udělá proto cokoliv......i vymění sám sebe za náhražku....a to u mě tedy velmi klesl na ceně.... ()

cxxj

Definice ptákoviny, opravdu učebnicový příklad jak natočit blbost.  Steaven je se svými medvědími pohyby nejrychlejší postava ve filmu, záporák je asi trochu senilni upír, spousta věcí (90% a více)  nedává smysl,... A přesto to funguje tak ,dobře, že jsem byl ochotný se dodívat. Za zmínku stojí lokace a auta z prvních dílů Rychle a zběsile, pár odkazů na jiné filmy (Indiana Jones např).  Moc nevím jak to hodnotit. Vše nad jednu * je moc,  ale * hvězdu dávám i za to, že mi na filmu něco i vadí. Tady to bylo přesně co jsem čekal + film si na nic nehraje. Proto jsou to zvláštní, ale asi jasné **. (Rozbor hudby a čehokoliv jiného řemeslného, tu není možné,  protože jsem hudbu už pár hodin po filmu zapomněl a záběry byly... mix všech kvalit) ()