Londýňané se ráno probudí a se vším překvapením nacházejí ulice plné stromů a zeleně. Doctor je z toho taktéž zmatený. Do toho zmatku se ztratí Maebh (žákyně ze školy, kde učí Clara a Danny). Když ji najdou, tvrdí, že po ní něco jde. Zajímavý je taktéž fakt, že nově vyrostlý les je ohnivzdorný. (Varan)

Milano33

Akože nápad to bol zaujímavý, len to prevedenie mohlo byt o niečo lepšie. Trošku rozprávkový príbeh, ktorý automaticky musel skončiť happyendom. Preto sa mi táto epizóda zdala byť taká prázdna, ničím ma výrazne nenaplnila. Zem sa z noci na deň prebudí do zelenšieho rána, pretože celý svet je znenazdania obklopený stromami. Stromy všade navôkol začali rásť ako z vody a zemská biosféra začala prekypovať lesmi. Po prebudení prvé, čo udrie do očí, je tá jasná zelená farba, ktorá robí celú kolorizáciu veľmi osviežujúcou a pestrou, keďže zelená je farbou rastlinného života a krajiny. Zelená hlása návrat k prírode, v ktorej môžme nájsť pokoj, kľud a odpočinok, ale i život v súznení, spolunažívaní a vzájomnej symbióze. Preto zelené sama o sebe tak pozitívne vyplýva na mozgovú činnosť a zrak. ()

Fonnel

Opet a znovu, deti v tomhle serialu nemaji co delat, tedy pokud nedelaji 10 mil vzdalene krovi. Navic se v tomto dile chovaji i dospeli dost nelogicky a Clara mi zacina lezt pekne na nervy. ()

Dan9K

Krásné, ze začátku i slibné, ale nakonec je to spíš pohádka pro děti, než respektování hodné sci-fi. Samotný konec tomu nasadil korunu. Celé je to naprosto přitažené za vlasy a beze smyslu, aspoň však tu není žádný typický nepřítel. Je ale vidět, že pokud autoři mají přijít s hrozbou, která není ordinérním bubákem, ale má být založena na fyzikální hrozbě, uchylují se k totálnímu nesmyslu. A jednání charakterů, zejména pana Pinka, je hrozně nesnesitelné a nekoukalo se mi na to dobře. ()