La Paloma

USA, 2014, 6 min

Réžia:

Paul Clipson

pornogrind

Do druhé minuty a 30 minuty to bylo dobrý, ale zhruba v čase 2 minuty 36 sekund to teprve začíná být ta pravá labuž pro oko. Hudba Austina Ceseara je společně s obrazem přímo hypnotizující. Ještě pár minut a byl bych v transu :) ()

JohnMiller

Jeden z najlepších vizuálnych predstavení Paula Clipsona. Slabšie hodnotenie 3* spôsobila za prvé: Zvuková stopa. Ide viacmenej o videoklip na skladbu ktorá sa hrá na ambientnú geniálnosť, no po pravde to nie je nič viac iba slabý zhluk tónov nalinkovaných (pravdepodobne) v FL studiu. Nehanbím sa tvrdiť, že ako amatérsky skladateľ by som "naklikal" lepšie. A za druhé snímka ma veľmi vláčny začiatok kedy prvé tri minúty pripomínajú skôr intro seriálu z 90´s rokov ako experimentálny film. Ale to ostatné je geniálne. ()

easaque

3* kdyby to nebylo vydávané za umění, tak bych řekl, že je to docela hezky sladěný videoklip. Prostě další krátkometrážní art, který jsem zkoukl zde [ PŘÍBĚH: 0 /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 2 /// ORIGINALITA: 2 /// NÁLADA: 1 /// ART: 2 /// STYL: 2 /// CASTING: X (3*MAX) ] ()

honajz2

Než se to rozjede, tak to prostě trvá zbytečně dlouho a to jsou potom body dolů... Škoda, protože jinak to je zajímavé. Silné 3* ()