Po Draculově porážce uděluje církev Van Helsingovi úkol sledovat a vymýtit upíry ze zemského povrchu. Hon na upíry ho vede přes kontinenty a nakonec se schyluje k rozhodujícímu boji v Los Angeles. Tady se utkává s armádou démonů vedených upírem Sebastianem, který zabil Van Helsingovu milovanou ženu. (JMP Films, s r.o.)

MM11 odpad!

Opravdu k smrti zoufalá prezentace těch nejvyprahlejších momentů, co všichni ti noční tvorové dovedou. Instruktážní tak možná pro odpůrce Sommerse, který by se jenom potutelně usmíval, mimochodem oprávněně. Nápadně sociální rozpočet si vynutil zrod několika ztrápených prostor, kde naši hrdinové "bojují". S tím bojem bych to nepřeháněl, hlavní je bezhlavě máchat a nasadit tesáky, střih pak už poslouží jak má. I když se tenhle nezvládnutej film ohání jakousi prapůvodní mytologií a troufá si s příběhem hrát v daleké minulosti, nemá ani na to, aby objektivně vysvětlil tu vlastní přítomnost. Krachující Van Helsing, který se nudí (nebo neumí, nebo obojí) je opravdovou rakví pro všechno kolem. Na jednu stranu v Hollywoodu letí režiséři, kterým nestačí 200 milionů. A na druhé straně ti méně šťastní nechají své herce bojovat v neudržované tělocvičně za nezbytného šera a zpomalovaček. Zvláštní země. ()

ohneta odpad!

Děs a hrůza bude Vámi prostupovat při zhlédnutí tohto veledíla. Pokoušel jsem se na to podívat do konce, ale opravdu to nešlo. A to jsm ležel v nemocnici, kde jsem se nudil a kamrád mi to donesl na dvd, pr nebudu litovat. Měl pravdu. Celý nažhavený jsem flm vložil do nootebuku, nasdil sluchátka a nestačil se divit. Po deseti minutách jsem to vypl, hodinu se nudila pustil si to znovu, tentokát jm vydržel 20 minut. Teda viděl jsem už hodně, ale tohle je vyložená hovadina, která je myslena vážně. Děs a Hrůza. ()

Z0oMb3E odpad!

No to bola teda blbosť! Jednak príbeh ktorý je tak nudný, že viac ako na obrazovku budete sledovať na hodinky či pohybujúci sa kurzor v prehrávači. Jednak akciou ktorá síce nejaká bola, ale absolútne nefungovala a zapadla do priemeru nudy. Dialógy a monológy dorazia aj tú poslednú štipku odhodlania dopozerať tento film. Jediná vec, ktorá na mňa jemne zapôsobila aj to len na chvíľku boli súkromné orgie. Na hviezdu však film nemá nárok. Ten 10% raiting je úplne precenený. ODPAD! ()

AlistairMir odpad!

Odpady dávám velmi nerad, ale tady opravdu není ani jedna jediná věc, která by film vytáhla alespoň na jednu hvězdičku. Otřesné po všech stránkách, nemá to hlavu, nemá to patu, nemá to vůbec nic kromě prvního místa v anketě nejhorší upírský film všech dob. A to je, vzhledem ke konkurenci ve formě snímku Vlado Narážeč , už co říct. Špatné filmy mám kolikrát rád, tvůrci je neberou vážně a často pobaví. Tohle je ale opravdu otřesný film, který mi ukázal, že 75 minut může trvat věčnost... ()

Filmárik

Čo dodať.....katastrofa po všetkých stránkach,rozpisovať sa o tom čo je tu zlé by zabralo pol dňa.Stačí si len predstaviť napríklad dokonalého Draculu od F.F.Coppoly a všetko čo je na tom filme dobré obrátiť naruby.Vznikne vám Way of the Vampire.Dôvod prečo dávam * je že mám slabosť pre upírou a dal som si raz záväzok že žiadny film o upíroch u mňa nedostane odpad.Hoci tento skvost to mal dosť nahnuté. ()